Kniha nehod (2022)

Kedysi dávno žil Nathan v dome na vidieku so svojim násilníckym otcom – a nikdy svojej rodine nepovedal, čo sa mu tam stalo. Kedysi dávno bolo Maddie malé dievčatko, ktoré vyrábalo bábiky vo svojej spálni, keď uvidela niečo, čo nemala – a dodnes sa snaží vysporiadať sa so svojou traumou vytváraním s...

Info

Slov. názov Kniha nehod
Orig. názov The Book Of Accidents
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia Kedysi dávno žil Nathan v dome na vidieku so svojim násilníckym otcom – a nikdy svojej rodine nepovedal, čo sa mu tam stalo. Kedysi dávno bolo Maddie malé dievčatko, ktoré vyrábalo bábiky vo svojej spálni, keď uvidela niečo, čo nemala – a dodnes sa snaží vysporiadať sa so svojou traumou vytváraním strašidelných sôch. Kedysi dávno sa niečo zlovestné a hladné prechádzalo tunelmi pod horami a uhoľnými baňami ich rodného mesta na vidieku v Pensylvánii. Teraz sú Nate a Maddie Gravesovi manželia a so svojím synom Oliverom sa do svojho rodného mesta vrátili. Lenže to, čo sa dialo kedysi, sa teraz opakuje. Oliver stretáva podivného chlapca, ktorý sa stane jeho najlepším priateľom, chlapcom s vlastnými tajomstvami a záľubou v temnej mágii. Táto temná mágia ich postaví do stredu bitky dobra so zlom a boja o dušu rodiny – a možno aj o celý svet. Ale rodina Gravesovcov má v tejto bitke tajnú zbraň: vzájomnú lásku.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Podporte scifi.sk

Články

Knihy mesiaca: február 2023

Rok 2023 sa postupne rozbieha a spolu s ním i vydavateľstvá. Výber z tých najzaujímavejších žánrových kníh a komiksov prinášame v nasledujúcom zozname :)

0 komentárov