Zrútený čas (2019)

Realita je rozvrátená. Sprvu sa to tvárilo ako choroba. Epidémia, ktorá sa šíri neznámymi prostriedkami a doháňa svoje obete k šialenstvu spomienkami na život, ktorý nikdy nežili. Ale za besnením, ktoré obchádza svet, však nestojí žiadny patogén. Je to len prvá šoková vlna, uvoľnená ohromujúcim obja...

Info

Slov. názov Zrútený čas
Orig. názov Recursion
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia Realita je rozvrátená. Sprvu sa to tvárilo ako choroba. Epidémia, ktorá sa šíri neznámymi prostriedkami a doháňa svoje obete k šialenstvu spomienkami na život, ktorý nikdy nežili. Ale za besnením, ktoré obchádza svet, však nestojí žiadny patogén. Je to len prvá šoková vlna, uvoľnená ohromujúcim objavom - to, čo je v ohrození, nie sú naše mysle, ale samotná štruktúra času. Detektív Barry Sutton sa v New Yorku doberá pravdy, zatiaľ čo vo vzdialenom laboratóriu si neurovedkyňa Helena Smithová zatiaľ neuvedomuje, že ona sama drží kľúč k tomuto tajomstvu ... A nielen to, má aj prostriedky, ako s tým bojovať. Barry aj Helena budú musieť spoločne čeliť nepriateľovi skôr, ako budú oni aj celý svet uvrhnutí do stále rastúceho chaosu.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Podporte scifi.sk

Články

To najlepšie za rok 2020: Science fiction knihy

Pokračujeme v sérii článkov snažiacich sa zhrnúť to najlepšie vo fantastike za rok 2020. Nech sa páči - to najlepšie z knižnej science fiction.

2 komentárov