Elevation (2018)

V meste Catle Rock obyčajného muža postihne neobyčajná choroba.

Info

Slov. názov Elevation
Orig. názov Elevation
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia V meste Catle Rock obyčajného muža postihne neobyčajná choroba.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Filmová história sci-fi časť 9. (2010-2020)

Minirecenzie

Videá

Články

Výsledky Čitateľskej ceny portálu Goodreads za rok 2018

Tento týždeň, konkrétne v utorok 4. decembra vyhlásil najväčší portál pre milovníkov kníh na svete Goodreads výsledky svojej ankety o najlepšiu knihu roka 2018. Ide o jedno z najvýznamnejších knižných...

0 komentárov

Ďalšie objekty v ságe

(2013)

Abe

(2013)

Abita

(?)

Adam

(2014)

Ich more

(2019)

Ad Astra

(1924)

Aelita

(2015)

Adaline

(2011)

Airman

(2014)

Akira

(1988)

Akira

(1992)

Aladdin

(2019)

Aladdin

(1986)

Alf

(2001)

Alias

(1979)

Votrelec

(1986)

Votrelci

(2016)

Aliance

(2008)

Anatém

(2015)

Milosť

(2014)

Meč

(2015)

Blokáda

(2018)

Anon

(2015)

Ant-Man

(2010)

Zjavenie

(2018)

Aquaman

(2017)

Artemis

(2001)

Atlantis

(2012)

Augustus

(2014)

Automata

(2009)

Avatar

(1988)

Azazel

(1997)

Darebák

(1989)

Batman

(2019)

Beastars

(2014)

Viera

(2002)

Below

(1999)

Beowulf

(1989)

Berserk

(2012)

Bibo

(2017)

Biopunk

(2007)

Bioshock

(2018)

Bird Box

(1963)

Vtáky

(2006)

Blade

(1998)

Blade

(2002)

Blade II

(2017)

Borne

(2009)

Bouncer

(2009)

Skrinka

(2012)

Brave

(1985)

Brazil

(2009)

Caprica

(2009)

Náklad

(?)

Carn

(2013)

Carrie

(2004)

Casshern

(1963)

Kolíska

(2004)

Catwoman

(2000)

Cela

(?)

Ceny

(2018)

Kirké

(2016)

Trieda

(2018)

Climax

(2014)

Klaun

(2017)

CONEC 5

(1997)

Kontakt

(2003)

Jadro

(1980)

Kozmos

(?)

Tvor

(2006)

Crux

(1997)

Kocka

(2004)

Kocka 0

(2006)

ČaroDej

(2011)

Damned

(2002)

Temnota

(2010)

Svitanie

(2018)

DayZ

(2016)

Deadpool

(2001)

Deepsix

(2013)

Odlet

(1925)

Proces

(2013)

Osud

(2000)

Deus Ex

(2010)

Diabol

(1996)

Diablo

(1915)

Premena

(2011)

Divide

(2018)

Dom 490

(2005)

Doom

(2004)

Doom 3

(1931)

Drakula

(1897)

Drakula

(1992)

Dracula

(2016)

Drake

(2011)

Dom snov

(2020)

Duna

(1965)

Duna

(1965)

Duna

(2020)

Duna

(1984)

Duna

(1992)

Dune

(2000)

Duna

(1965)

Duna1

(1996)

Dzwille

(1994)

Zem 2

(2009)

Eastwick

(2005)

Elektra

(2015)

Elýzium

(2013)

Elysium

(1996)

Endymion

(2013)

Epic

(2006)

Eragon

(2017)

Únik

(2010)

E.T.A.

(?)

ETXR

(2015)

Evolve

(2019)

Výdych

(2004)

Exodus

(2012)

Expo

(2014)

Extant

(2002)

Oko

(?)

(F

(2009)

Padlí

(1997)

Fallout

(2009)

Fanboys

(2013)

FanCity

(1999)

Farscape

(2003)

Fate

(2011)

Fathom

(2015)

Pyro

(2002)

Firefly

(1993)

Prúd

(1986)

Mucha

(1958)

Mucha

(1951)

Nadácia

(2011)

Nadácia

(2020)

Nadácia

(2006)

Fontána

(2008)

Fringe

(1999)

Z pekla

(2013)

Frozen

(1947)

Zúrivec

(1999)

Futurama

(1998)

Fuzion

(?)

Hra

(2009)

Gamer

(1997)

Gattaca

(2012)

Džin

(2009)

G.I. Joe

(2019)

Glass

(1998)

Godzilla

(2014)

Godzilla

(1954)

Godzilla

(2014)

Gotham

(1984)

Gremlins

(2019)

GRIS

(2006)

Grudge 2

(2007)

Gilda

(?)

Halo

(2001)

Halo

(2004)

Halo 2

(2007)

Halo 3

(2012)

Halo 4

(2008)

Hancock

(2017)

HAPPY!

(2009)

Hlavohry

(2014)

Helix

(2004)

Hellboy

(2019)

Hellboy

(2013)

Ona

(1997)

Hercules

(2014)

Hercules

(1995)

Herkules

(2010)

Potom

(2010)

Kacír

(2013)

HEX

(2002)

Hominidi

(?)

Rohy

(1962)

Skleník

(2003)

Hulk

(1989)

Hyperion

(2016)

Dezercia

(2015)

Chappie

(2002)

Čindi

(2010)

Chocky

(2012)

Kronika

(2003)

Ílium

(2004)

Peklo

(2007)

Invázia

(2008)

Iron Man

(2010)

Iron Man

(2005)

Ostrov

(1987)

To

(1986)

To

(2017)

To

(2002)

Jeremiah

(2006)

Jericho

(?)

Jinn

(2019)

Joker

(2008)

Jumper

(2012)

Kara

(2014)

Kite

(?)

KITE

(2019)

Kliatba

(2017)

Kontakt

(?)

Kra

(2008)

Lavínia

(2013)

Lazarus

(2018)

Legacies

(2010)

Légia

(2009)

Leviatan

(1997)

Lexx

(2017)

Život

(2009)

Limit

(2017)

Evakuace

(2001)

Lirael

(1993)

Superman

(2021)

Loki

(2012)

Looper

(2016)

Lucifer

(2014)

Lucy

(2012)

Mesiac

(2015)

Maggie

(2013)

Stroj

(2013)

Mama

(2018)

Maniac

(?)

1602

(1999)

Matrix

(2018)

Megan

(2008)

Merlin

(2007)

Hmla

(2014)

Mite

(2009)

Mesiac

(1999)

Múmia

(1921)

My

(2012)

Niara

(2015)

Nimona

(1949)

1984

(1984)

1984

(2014)

Noe

(1958)

Nonstop

(2019)

NOS4A2

(2013)

Novr

(2011)

Č. 6

(2013)

Oblivion

(2014)

Oculus

(2012)

Odysea

(2002)

Odysea 5

(2005)

Olymp

(2011)

O.M.A.C.

(2003)

Omega

(2006)

Omen 666

(2017)

Oneiros

(2001)

Jediný

(?)

Oni

(1959)

Na brehu

(1996)

OpenD6

(2020)

Orange

(2004)

Ordinár

(2018)

Origin

(2017)

Pôvod

(2014)

Ouija

(1981)

Outland

(2008)

Cudzinec

(2018)

Overlord

(?)

OVO

(2015)

Pan

(2012)

Paperman

(1984)

Edenia

(2014)

Parasyte

(2010)

Pasáž

(2011)

Paul

(2003)

Výplata

(2015)

Phoenix

(2013)

Fénix

(?)

PIOK

(1959)

Plán 9

(2008)

Pohrobok

(1998)

Pokémon

(2017)

Prey

(2011)

Kňaz

(2009)

Väzeň

(2011)

Prorok

(2014)

Prospect

(2017)

Pôvod

(2009)

Push

(2004)

Ortuť

(2017)

Rakka

(2018)

Besnenie

(2010)

Repo Men

(?)

R'HA

(1996)

Ribofunk

(2013)

Riddic

(1994)

Prstenec

(2002)

Kruh

(1998)

Ringu

(1970)

Prstenec

(2004)

Kruh 2

(2014)

Rio 2

(2002)

Returner

(2009)

Cesta

(2014)

RoboCop

(1987)

RoboCop

(2010)

Robotech

(2011)

Ružena

(1920)

R.U.R:

(2020)

Ríša

(1995)

Sabriel

(2012)

Rúhač

(2009)

Saw VI

(2020)

Scoob!

(2014)

Odplata

(2012)

Vidiny

(2015)

Bez/seba

(2005)

Serenity

(2015)

Sedemev

(2019)

Shazam!

(2001)

Shrek

(2007)

Shrek 3

(2002)

Znamenia

(2005)

Kľúč

(2010)

Skyline

(1940)

Smrtonos

(1992)

Sneh

(2002)

Solaris

(1972)

Solaris

(2015)

SOMA

(2016)

Spád

(1998)

Sféra

(2005)

Spin

(2017)

Split

(1979)

Stalker

(1984)

Starman

(1973)