Diskusia 1/1: 4x13 Sometimes a Great Notion - diskusia k epizóde BSG

Filmová história scifi

Diskusia

Alexander Schneider
Varovanie o spoileroch! A je to tu! Alebo nie je? Konecne vieme, kto je piatym cylónom... alebo nie? Akosi neviem, ci je to Ellen alebo Starbuck. Aspon z epizódy som bol v tomto trochu zmaeteny, ale vaecsina internetovych zdrojov hovori o Ellen... pricom som pocul uz aj taku teoriu, ze Ellen je vlastne len starsia Siesta (preto ju Saol Tigh stale videl, ked sa pozrel na Siestu) a to teda zneje zaujimavo... ale znamenalo by to asi, ze Ellen teda nie je Piata. Hm... A koho teda spalila Starbuck? Bolo to je stare telo? A odkial prisla tato Starbuck? Hm... A kedze trinasty kmen bol kmen Cylonov... alebo skor sa mi zda, ze mozno aj trinasty kmen boli ludia, no v podobnom konflikte s ich cylonmi podlahli a teda cyloni obsadili planetu a zili tam, ale co je potom ten atomovy konflikt? Mozno rozbroj medzi cylonmi? Ohladom coho? Hm... Je to dive. :) Co si o tom myslite vy?
21.01.2009
draculin
Dokelu :( kedze BSG nemam napozerane,nemozem sa zucastnit..ale nenormalne ma stve,bo ten serial sa mi vazne lubil.Ale zase teraz dumam ci si neobjednat kompletku 4 serie za nejakych 4000 CZK...
21.01.2009
kAnYs
Ja si myslim ze cylonskych modelov je viac ako 12 :)
Stale sa totiz zabuda na Baltara a jeho Daydreams...
22.01.2009
kAnYs
kurva, ale polovicka stvrtej serie KONECNE ozivila tento serial, bo koniec trojky a zaciatok stvorky bol katastrofalny, podla mna
22.01.2009
kAnYs
a je to 4x11 nie 4x13 :)
22.01.2009
Alexander Schneider
413 som opisal z Wikipedie, mas ale pravdu, pretoze oni pocitaju aj Razor ako 401 a 402, takze tak.
22.01.2009
Alexander Schneider
Inak, koho spalila Starbuck? Ak bola uz predtym na Zemi, tak ako sa dostala spaet na Galacticu? Je to klon (to si mysli Roland)? Ja teda neviem, len dufam, ze sa dockame vysvetleni a nie nejakych bludov. A inak, este dufam, ze nezabudame na dve polo-cylonske deti, ktore su na Galactice: Hera a to male babe od chiefa Tyrola. :) Dufam, ze sa dockame este niecoho viac...
22.01.2009
Alexander Schneider
A inak, ked zomrela Dee, tak som myslel, ze ma slak trafi... To prislo tak necakane, ze som normalne vstal od obrazovky a musel sa prejst po byte hned v tom momente. Puh! Sialenstvo!
22.01.2009
kAnYs
Nj, to bolo huste. Zacina sa im to tam rozpadat a to sa mi paci. Konecne to zas nabera obratky. Inak, ja si myslim ze Starbuck je cylon. A ze modelov je viac ako 12. Ved ked si pozres na tyrolove spomienky na planetu, ked to mala byt planeta cylonov, su tam herci ktorych sme pred tym nevideli. Mozno si ostatny cyloni myslia ze ich je iba 12, lebo iba 5 modelov sa vratilo zo zeme a o ostatnych nevedia.
23.01.2009

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.