Wonder Woman (2017)

Diana je princeznou v krajine Amazoniek. Jedného dňa k nim priletí mladý pilot, ktorý sa k nim dostal šťastnou náhodou, keď ho naháňali nacistickí vojaci. Keď sa Diana dozvie, aké veci sa dejú vo svete ľudí, neváha opustiť svoju rodnú zem a ísť im na pomoc.

Info

Slov. názov Wonder Woman
Orig. názov Wonder Woman
Hodnotenie 90 % (1 hodnotení)
Anotácia Diana je princeznou v krajine Amazoniek. Jedného dňa k nim priletí mladý pilot, ktorý sa k nim dostal šťastnou náhodou, keď ho naháňali nacistickí vojaci. Keď sa Diana dozvie, aké veci sa dejú vo svete ľudí, neváha opustiť svoju rodnú zem a ísť im na pomoc.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Podporte scifi.sk

Minirecenzie

B.T. Niromwell @Niromwell 10.10.2018 23:19:30
9
Musím povedať, že som bola ohľadom tohto filmu a aj hlavnej hrdinky spočiatku skeptická a nechápala som celkom ošiaľ, ktorý okolo seba rozpútal. Ale veľmi rýchlo sa mi dostal film i Gal Gadot po kožu. Tvorcom sa celkom podarilo odhadnúť dávku pátosu a napätia, ktorú si tematika druhej svetovej vojny rozhodne pýta, a humoru. Film veľmi osviežujú vedľajšie postavičky, ktorú sa spolu s Wonder Woman hrnú zachraňovať svet. Veľmi kvitujem spojenie tohto príbehu s mytológiou - fanúšikovia mi snáď odpustia, že som bola v tomto smere neznalá. Taktiež záporák bol pre mňa osobne veľkým prekvapením. Na skvelom zážitku sa do veľkej miery podieľa aj soundtracj, ktorý vynikne veľmi dobre aj sám o sebe. Samozrejmosťou už je viac menej aj prepojenie Wonder Woman s %dalšími DS postavami. Na druhej strane však film mal aj svoje rozpačité momenty. Keď som videla vyfotošopovaného Davida Thewlisa, tak som išla od smiechu do kolien.

Články

Filmová história sci-fi, časť 9. (2010-2020)

Očakávania, že po úspechu {sfdb,1694,Avatara} (2009) sa dočkáme oživenia vysoko rozpočtových a originálnych sci-fi produkcií sa nenaplnili. Tie najveľkolepejšie a najvýpravnejšie sci-fi filmy sa držia...

0 komentárov

Obrázky