Simone (2002)

Producent, ktorému odíde hlavná herečka sa rozhodne vyrobiť počítačovú bytosť, ktorá by ju nahradila. Výsledok je až prekvapivo reálny a z virtuálnej herečky sa stáva filmová super hviezda.

Info

Slov. názov Simone
Orig. názov S1m0ne
Hodnotenie 80 % (1 hodnotení)
Anotácia Producent, ktorému odíde hlavná herečka sa rozhodne vyrobiť počítačovú bytosť, ktorá by ju nahradila. Výsledok je až prekvapivo reálny a z virtuálnej herečky sa stáva filmová super hviezda.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Filmová história scifi

Minirecenzie

Stano Lacko @stano 04.03.2018 00:14:20
8
Síce pozrené po 16 rokoch od produkcie, ale stále pokrok nedosiahol toho, čo bolo v tomto filme. Našťastie, ale veď uvidíme čo prinesie doba. Ako film, príjemný rodinný film, ale dvakrát ho asi pozerať nie je treba.

Články

Filmová história sci-fi, časť 7. (2000-2010)

Tak ako literárne aj filmové sci-fi sa začiatkom milénia dostáva do krízy. Originálnych námetov je čoraz menej a filmovej produkcii dominujú adaptácie komiksov, počítačových hier ako aj množstvo pokra...

14 komentárov

S1m0ne

Ďalší cOOl film od režiséra Gattacy, ktorý naši distribútori poslali rovno do videopožičovní. Alebo ak máte svoju obľúbenú herečku, presvedčte sa, či to nie je náhodou len počítačový výtvor krachujúce...

0 komentárov

Videá

Trailer - Official Trailer