Veles

Fear is ever-changing and evolving

Info

Prezývka Veles
Web:
Členom scifi.sk: 3 roky
Naposledy online: 22.07.2024
E-mail: slavjadro@gmail.com
Facebook:
Instagram: https://www.instagram.com/jerys97/
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 630
Články: 0
Poviedky: 69

Zbierka - ponúka

Veles ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Veles ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Veles ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Spravodlivosť
Ono keď sa na to pozrieš z pohľadu chladnej, krutej logiky, tak to zmysel dáva. Ak by podrezala jeho, dosiahla by satisfakciu, ale koľko by to trvalo? S podrezaným hrdlom by veľa bolesti neprecítil, ak by sa bodol do srdca či hlavy ešte menej, to by bolo takmer bezbolestné. Keď ale zaútočíš na rodinu, znásobuješ utrpenie a bolesť. Ak by podrezala Vlada, nemalo by to ten efekt. Iste, chvíľu by ho ľutoval, bol by vystrašený, ale podľa mňa by sa rýchlo z toho dostal. Ona ale zaútočila na to (pravdepodobne) jediné, čo mal naozaj rád. A v istom zmysle je to pomsta za dieťa, akurát ona pomstila svojich rodičov tým, že jeho pripravila o dcérku.
09.07.2024 18:02:00

Virtuálna terapia
Musím priznať že tu som zmätený a absolútne netuším, čo sa stalo. Zomrela jej sestra? Bol Kováč u nej v ordinácii? Ak áno, tak ako mohla zabudnúť na týpka čo chodil s jej sestrou? Ako to, že ju polícia nenašla. Vôbec neriešili prípad?
08.07.2024 15:32:48

Spravodlivosť
Pekne kruté, oko za oko, také mám rád :) Nejako mi teraz nenapadá nič čo by som vytkol. Mohlo to byť dlhšie, trochu viacej pozadia, ale tu to nebolo treba, všetko bolo dobre vysvetlené. Za mňa teda super :)
08.07.2024 15:26:23

M. M.
Zaujímavý nápad, dobre napísané. Na hlbší rozbor momentálne nanešťastie nemám silu (strašné teplo) ale páčilo sa mi to. Prečo ju ale oživoval?
08.07.2024 15:14:50

V rytme lovu
Zrozumiteľnejšie ako predchádzajúca poviedka, ale aj tak som sa strácal :D Veľmi ani ale nemôžem hodnotiť, prenechávam to radšej iným. Dal som neutrálne hodnotenie. Je to dobre napísané, aj zaujímavé, ale nie je to môj šálok kávy (v mojom prípade krígeľ piva). Na môj vkus je tam toho veľa, priveľa vecí by som si musel pozerať a zisťovať. To ale neznamená že je to zlé, len mi to nesadlo. Teším sa na ďalšie poviedky z tohto sveta :)
08.07.2024 15:12:40

Minirecenzie

9
Tvorcovia Dishonored a Dishonored II nesklamali. Napínavý príbeh, ukážková atmosféra, prekrásne prostredia (najmä keď hráč po prvý krá opustí stanicu). Je množstvo spôsobov ako bojovať s nepriateľmi, či už pomocou strelných zbraní, prisvojení si ich vlastných mimozemských schopností, alebo sa na nich prosto vyrútiť s francúzskym kľúčom a biť ich hlava nehlava. Hudba je taktiež vynikajúca, najma Everything is going to be okay. Sú tam však aj menšie chyby, a posledná tretia hry stráca šťavu a tajomno, miesto toho sa na vás už len valí čoraz viac a viac nepriateľov TL:DR Vynikajúce vesmírne sci-fi na spôsob Dishonored, ktoré sa určite oplatí zahrať.

Články

Veles ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Spoveď

Čo by ste odkázali vy budúcnosti?

1 komentárov

Neznámy

PnP

5 komentárov

Voda

PnP

3 komentárov

Októbrové básne 2

Spooktober 2023

0 komentárov

Vraždy

PnP

8 komentárov

Bez slov

Len čo sa K'rael prebudil z nepokojného spánku vedel, že...

7 komentárov

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať...