Marek Páperíčko Brenišin

Recenzent filmov a hier, nadšenec do scifi, fantasy, cudzie mu ale nie je ani anime. Ak nepíše recenzie, zastihnete ho pri písaní poviedok, či už pre seba, alebo v rámci súťaží. Pravidelný účastník Poviedok na počkanie.

Info

Prezývka Papericko
Web:
Členom scifi.sk: 8 rokov
Naposledy online: 24.09.2022
E-mail: marek.brenisin@gmail.com
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 488
Články: 104
Poviedky: 22

Zbierka - ponúka

Marek Páperíčko Brenišin ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Marek Páperíčko Brenišin ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Marek Páperíčko Brenišin ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Príbeh jednej noci
Už dávnejšie tu mnohí konštatovali, tak ja sa len pridám. Písať vieš, ide ti to od srdca a vidno to na každej vete. Veľmi dobre rezonovali vety: "V momente prekvapenia a s čepeľou na krku sa klame ťažko" a "Hlavné je, že on pozná vás". Ako písala Bea, je to poviedka, respektíve epizóda, ktorá navnadí na ďalšie diela z tohto sveta. Tlieskam.
20.03.2021 20:45:31

Dotyk
Ďakujem všetkým za feedback. Bol to príjemný návrat do víru PnP. Fero, ja viem a ďakujem za pochvalu. Ale potom klasika, spanikáril som pri pohľade na hodinky 😁
20.02.2021 22:48:07

Virtuóz
Začiatok je výborný. Nie som si istý, či som pochopil koniec, respektíve, neviem presne, čo robil, len to, že to zhodnotil admirál mi naznačuje niečo vojenské. Má to nádych sci-fi, možno nejakého cyberpunku? Neviem prečo som si spomenul na Kuzeho z anime Ghost in the Shell. Chválim ale prácu s textom, používaš naozaj skvelé vety a tempo textu slúži tebe, nie ty jemu. Dal som 9 bodov za tú atmosféru.
20.02.2021 22:44:17

Naulun, pán oblohy
Bolo to dobré, poklona dať taký rozsah na hodinu. Akurát som sa strácal v záplave nových mien, čo je trošku škoda, má to taký nádych legendy, či báje. Osem bodov
20.02.2021 21:46:43

Návrat
Mňa to až tak neoslnilo. Máš dobré nápady, o tom bez debaty, len to občas zahadzes zbytočným balastom. Ale píš, máš na to. Osem bodov.
20.02.2021 21:41:45

Minirecenzie

10
Kým niektoré loďky vyslovene nudia, iné sú zasa prudko návykové. Ak si myslíte, že datadisk vám pomôže, tak na to zabudnite - dostanete ešte väčší rekt. Najväčšia sranda je, keď idete s plne vyzbrojenou loďou a chytíte trikrát po sebe krížnik Laniusov, ktorý z vás urobí cedník na čaj. Losing is fun!

Poviedky

Spravodlivosti neujdeš

Každý sa s nepriazňou osudu vyrovnávame po svojom.

2 komentárov

Dotyk

Na novej kolónii kdesi ďaleko sa ľuďom zdajú zvláštne sny. Je za nimi niečo? Aký to má celé zmysel?

5 komentárov

Len spomienka...

Gabriel sa riadi celý život tabuľkami. Čo sa stane, ak sa raz rozhodne ich porušiť a ešte k tomu aj niečo získať pre seba?

4 komentárov

Zmena je život

Starý Hans dostane výpoveď z práce. No zároveň dostane šancu, ktorá sa neodmieta.

9 komentárov

Nie až taká nežná revolúcia

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako by vyzeral pád komunizmu, ak by pár ľudí neudržalo nervy na uzde? Aká je tenká hranica medzi Nežnou revolúciou a krvavým masakrom? Pri príležitosti 30. výročia Ne...

6 komentárov

Perina z hviezd

Teraz to bolo ozaj o chlp. Ale je to tu. PNP.

6 komentárov