Diskusia 1/1: Nadanie

Podporte scifi.sk

Diskusia

Arcey
Parádny príbeh s dobrou zápletkou a skvelým zvratom na konci. Prečo sa však Imrim vzdal toho, čo ukradol? Chcel ten náhrdelník predsa predať, aby si užil život a mal už na to aj kupca. Vedel sa premiestňovať pomocou svojho ducha ale duch je éterická bytosť, dokázal by udržať v ruke niečo hmotné? Teda, dúfam, že som správne pochopil, že používal dušu na lapajstvá. Inak, veľmi mi škrípala prvá veta, najviac mi vadilo to spojenie najkratšej a najbližšej blízko seba. Ale to je záležitosť vkusu a následných úprav, takže o nič nejde. Toto kolo PnP bolo veľmi kvalitné a vyrovnané, som rád, že som sa ho zúčastnil a texty mi spríjemnili nočnú. :D
29.07.2023
Olex
Ahoj,
veľmi sa mi páči, že sú opisy prirodzenou súčasťou poviedky, máš pekný štýl písania. Bolo tam zopár preklepov, ale vzhľadom k rozsahu poviedky je to pochopiteľné. Tá časť, keď ukradnutý šperk vrátil, ma trochu zmiatla. Netuším prečo.
29.07.2023
Lucika
Páči sa mi ako si to napísala :) príbeh tiež super, akurát by ma zaujímalo, aká mágia pôsobila v stane, keď prišiel o svoj dar. Bol za tým šejk?
29.07.2023

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.