Diskusia 1/1: Nirvána

Filmová história scifi

Diskusia

Arcey
Klobúk dolu. Za tú hodinu vytvoriť príbeh, nájsť vhodné cudzie slová a dať to dokopy, aby to dávalo zmysel a takmer na chlp to zobrazovalo tematický obrázok... veľmi sa mi to páčilo. Niekedy som sa ale zarazil nad niektorými vetami, ale pri PnP ako tradične to nie je chyba. Niektoré poeticky ladené časti boli parádne, najmä tá veta v úvode o cestičke sĺz. A aj záver bol dobrý, ja som čakal, že spadne z výšky a zabije sa.
29.07.2023
Olex
Ahoj,
atmosféra príbehu nemala chybu, veľmi pekne si navodila pocit, akoby sme boli v niektorej z arabských krajín. Tiež ma niektoré vety zarazili, pri ďalšom spracovaní by som ich určite dala preč. A trochu sa obávam, že ti tam chýba fantastický prvok, lebo vlastne tu hrá hlavnú rolu delírium.
29.07.2023
B.T. Niromwell
Nuž po tejto poviedke budeme len ťažko vysvetľovať deťom, že piť sa nedá :D Ale vážne, páčilo sa mi to snové delírium, škoda, že trvalo tak krátko. Bolo by super keby sme videli ešte viac obrazov a ideálne aj nejakých ozaj surrealistických zvláštností, čo by v tom svojom opitom nebi našiel, ale hold, hodina je hodina.
29.07.2023
Lucika
Dakujem krasne za komentare :) som rada, ze sa pacilo.
@Olex cisto teoreticky by sa to delirium dalo zdovodnit aj tak, ze sa mu vplyvom drog a alkoholu otvorilo okno do inej dimenzie. Ale to uz mozno prehanam :D
29.07.2023
Tom Hotep
Ech, tí muži. Namiesto toho, aby sa rozchodu postavili ako chlapi, tak sa zhúlia a takmer uchľastajú k smrti a ešte k tomu sa im zdajú haluze. :) Aj keď tento štýl mi nie je veľmi pochuti, uznávam, že ide o podarené dielo.
30.07.2023

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.