Diskusia 1/1: Horúca noc

Podpor scifi.sk 2 % z dane v roku 2023

Diskusia

Arcey
Musím sa priznať že asi najlepšie, čo som od teba čítal a to zrovna v PnP. Pekné. Sú tam chyby, ako striedanie časov, občas niečo nejasné, ale to sa dá upraviť dodatočnýmu úpravami. Veľmi dobrý výkon.
28.07.2023
Grimbur
Dakujem, na chyby uz viac menej kaslem. Teraz pisem v aj a opravujem to cez chat gpt. Ale tie Casy ma zaujimaju co je s nimi? Nech si to pozriem.
28.07.2023
Arcey
Toho chatGPT je mi ľúto. Myslím, že to zabíja tvorivé myslenie, ale je to vec vkusu. A s tými časmi, asi som si dal aj ja vodnú fajku alebo čo, lebo pri prvom čítaní sa mi zdalo, že si striedal v dvoch troch vetách minulý a prítomný čas, ale pri opätovnom čítaní to neviem nájsť. Takže, zabudni nato, dobré to je.
29.07.2023
Grimbur
Ok dík. Čo sa chat gpt týka, no neviem po anglicky písať dosť dobre, aby som to vedel aj niekam poslať. Nepíše za mňa, len mi opravuje gramatiku a občas niečo preloží. A tie časy. Vraj sa môžu striedať, spestruje to dynamiku deja. Samému mi tento problém dlho vŕtal v hlave. Nie som vyštudovaný slovenčinár a mám proste slabšiu gramatiku. Tak si pomáham ako viem. Teraz sa učím tú anglickú aby som mohol gramarly a gpt úplne vynechať. Ak by niekto iný videl nedostatky v mojej štylistike rád sa dozviem čo som pokazil aj ako to má byť správne. Každopádne ešte raz ďakujem za input.
29.07.2023
Olex
Ahoj,
páčilo sa mi, ako bol príbeh podaný, tak rozprávkovo. Ale chýba mi tu fantastický prvok, lebo akýsi dedo hostí cudzincov hašišom a potom im v omámení rozpráva vymyslené príbehy.
29.07.2023
Lucika
Mne sa to páčilo :) dedo, ktorý si robí prču z cudzincov :D
29.07.2023
B.T. Niromwell
Čítalo sa to príjemne v tom zmysle, že človek chcel vedieť, čo bude ďalej, malo to takú tú atmosféru, akú Balrik hľadal :D Ale ako celok mi to príde dosť neuveriteľné, jednak že Balrik, ktorý ľutuje, že vôbec došiel do cudziny, sa hneď nechá nahovoriť na nejaký puč. A tiež budovať motiváciu cez to, ako niekomu chýba hárem, je dosť neosobné. Že och, tak milujem svojich 335 žien. Keby sme vedeli, že sú dajme tomu dve, tri a fungovali by ako postavy, dalo by sa s tým skôr stotožniť.
29.07.2023

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.