Diskusia 1/1: Rastliny

Filmová história scifi

Diskusia

MartinB
Poviedka ma bavila. Iste boli tam chyby (úlisný a úlisne behom dvoch - troch viet udrelo do očí), ale to v PnP pri takomto rozsahu netreba riešiť. Hlavné je, že ma celý čas bavila a nemala žiadnu vyložene slabšiu časť. Prepnutá mamka na rastliny sa mi páčila moc, pri jebákoch som sa zasmial. Super.
25.02.2023
Nebuzardar
Toto bolo super, aj napätie, aj pointa, prekvapenie na záver, dobré čítanie.
25.02.2023
Olex
Ahoj,
rozsah – super. Dosť chladnokrvné to bolo, ale zato dobre vystavaný príbeh, aj charaktery postáv sa mi páčili, také uveriteľné boli. Ja som si myslela, že to čo sedí na gauči je matkin bývalý priateľ, to by bolo extra nechutné.
26.02.2023
Arcey
Dnes to bolo od teba krátke, nie? :D Hoci to malo hlavu i pätu a aj dobrú atmosféru, nesadlo mi to práve najlepšie. Odkedy ukázal prostredník rastlinám tak som tušil, že sa mu pomstia a dačo sa mu stane. Tiež som si všimol, že nebol vyriešený problém so svetlom - mobil vybitý, všade tma, ale on videl do detailov, aký je bordel v miestnostiach.
26.02.2023
Veles
Arcey, začal som písať neskôr dne som dal len štyri strany :D S tým svetlom a elektrikou máš pravdu, ale nemal som už čas. Pôvodne aj koniec mal byť trochu dlhší, musel som sa uskromniť.
Každopádne som rád za komentáre a že sa vám to páčilo :)
26.02.2023
Lucika
Simon mi prisiel taky maly hajzlik, ale nakoniec ma prekvapila jeho matka :D pekne napisane a taky zaver som necakala
26.02.2023
Veles
Ak by mal niekto záujem, tak si môže túto poviedku vypočuť tu: https://open.spotify.com/episo de/1I8XXqa5AV3392HYUfiw2R?si=Q PIc2dv1TNu0y3tEAPRwUg :)
09.05.2023

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.