Diskusia 2/2: Tunel

Podpor scifi.sk 2 % z dane v roku 2023

Diskusia

Veles
Ak ti môžem poradiť: Choď do toho. Ten príbeh je naozaj zaujímavý, a myslím to vážne že by to mohla byť konkurencia Kariku (minimálne čo sa kvality týka).
16.11.2022
ama_rilla
Ja som asi čítala nejakú inú poviedku ako ostatní :D Uznávam, že poviedka mala zo začiatku príjemnú, tajomnú atmosféru. No mala som pocit, že čím sa dej chýli ku koncu, tým jej kvalita klesá. Časti, ktoré rozprával starec, sú dosť polopatisticky poňaté. Takisto niektoré dialógy na mňa pôsobili umelo. Koniec pre mňa nebol prekvapením a Černoboh vo mne vyvolával skôr posmech než hrôzu. Neviem, možno je to text vhodnejší pre mladšiu vekovú kategóriu ;). Takisto sme sa nič nedozvedeli o postavách, o ich motívoch, pohnútkach, úvahách. Teda okrem toho, čo nám autorka vysvetlila dosť priamočiaro (smrť brata hlavnej postavy a pod.). Myslím, že by chcelo troška popracovať na viacerých veciach, aby sa poviedka dokázala vymaniť z priemeru :)
17.11.2022
Lucika
Dakujem za komentar :) aspon viem v com sa este mam zlepsovat. Urcite skusim napisat nejake pokracovanie a snad sa mi podari aj niecim prekvapit 😁
18.11.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.