Diskusia 1/1: A dosť, ty kopa šrotu!

Filmová história scifi

Diskusia

Nietzscrates Seeker of Arts
Rozhodne pekná paródia s tým, že pre nerdku je osobným peklom spojlovanie... aj keď od externej entity, ktorá si to neuvedomuje. Samozrejme, s tým, že je to paródia ide aj istá suspension of disbelief... A týmto sa ospravedlňujem, ale fakt nie som v emočnom stave prijať, že by výskumníci presvedčili radu firmy veľkosti Google Deep mind aby im dala top UI na základe možnej predpovede z príbehov a kultúry. Bežný počúvajúci študent literatúry na Zš sa dovtípy, že logické množstvo možných príbehov a kultúrnych médií je to najnekonečnejšie nekonečno aké čistá matematika pozná. Na dôkaz prosím dôjdi na FF TRUNI xD + Prečo výskumníka UI zaujíma ako téma pre stážistov Kepler a nie Turing alebo Assimov... + pán prof,. Žltofúz je úplne chill s tým, že jeho karieru zničila stážistka vybraná na základe eseje z blogu....
Again, len moja mentálna neschopnosť teraz čítať paródiu. Gomene-sai...
26.06.2022
Olex
Ahoj,
napísané vtipne a s ľahkosťou. Kvôli toľkým odkazom na filmy som sa trochu v texte stratila (a bolo mi tiež vyzradené, čo nemalo byť:)
27.06.2022
YaYa
Na tomto som sa zatiaľ z tohto kola najviac zasmiala (a už mi chýba prečítať len jednu :D). Podľa mňa dosť dobre vymyslené. Neviem, čo sa hnevali, že z robota na predpovedanie budúcnosti, sa stal spoilerbot, veď presne to chceli, nie?
Ten nápad predpovedať vývoj z filmov je inak pekne bizarný, dalo by sa s ním ďalej vtipne zahrať, ak by si si vzal na mušky nejaké filmové klišé a pod.
29.06.2022
xius
Spoilery a osobne peklo je vskutku pekna asociacia! Tiez som trochu bojoval so suspension of disbelief, a myslim, ze je to proste charakterom napadu a casom. Neslo stravit dni a noci vyberom idealnych filmov a knih na pointu ci vtip. Keby slo, dala by sa z toho postavit priam spolocenska pitva. :)
08.07.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.