Diskusia 1/1: Neveriaci kormidelník

Filmová história scifi

Diskusia

Alexander Schneider
Nápad k téme - super! Opisy na začiatku - super. Vadí mi tam tá intervencia toho chalana, ktorý sa dožaduje niečoho, čo je jasné, že nemôže dostať a ani nevieme, odkiaľ by mal mať tieto informácie. Ak by napr. zliezol dole z toho koša, v ktorom sa hľadí do diaľky alebo mal nejaké vnuknutie... alebo by mu to nejak zašepkala tá soška veľryby, tak by to bolo pochopiteľné. Lebo na tom poznaní to celé stojí a ja ako čitateľ nechápem, prečo sa to deje. Atmosféra je ale výborne vykreslená. Aj rýchlosť a napätie v akcii.
30.04.2022
Gullath
Pripajam sa, uvod je perfektny, len ten chlapec tam nejako nesedi. Odkial vie ze mieria na skaly, a teda otazka je, keby sosku nerozbil a kormidelnik by pustil kormidlo, co by nastalo?
01.05.2022
Olex
Ahoj,
je to taký malý príbeh na malom papieri, čo je pre PNP ideálne. Pekne sa tvoje slová menili na loď v rozbúrenom oceáne, atmosféra bola skvelá. Čo sa týka chlapca, je to tvoj svet, tak proste vedel, že mieria na skaly (možno mal aj iné schopnosti, než veľrybu v batožine). Ale záverečné kúzlo by v momente, keď presvedčuje kapitána, aby pustil kormidlo, nefungovalo, keďže pri sebe nemal veľrybu.
01.05.2022
xius
Prvy odstavec. <3 A vobec, jazyk tu bol skvely, aj opisy, aj plynutie, aj spojenie oboch tem. Tu-a-tam zavrzgala logika ci "len" skol velryby, ale dokonca aj uplny zaver ma pekne detaily. Z kormidelnika je nakoniec zachranca? Pekne! :)
01.05.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.