Diskusia 1/1: Čierny pasažier

Podporte scifi.sk

Diskusia

Alexander Schneider
Nápad je fajn. Spracovanie s veľkej časti tiež. Trochu viac opisov by pomohlo, najmä tej bytosti, pretože najprv to bola machuľa, potom odrazu čert / anjel a potom mačka. Škoda, že to finále skončilo trochu tak "jednoducho", že sa vlastne nič neudialo a poviedka vlastne vyfučala trochu do stratena... Nejaké fajnové zaklincovnie by to potrebovalo. Napr. motiváciou tej mačky alebo ako ju chce využiť to dievča alebo niečo v tom zmysle.
30.04.2022
Martin Hlavňa
Ďakujem za spätnú väzbu :)
30.04.2022
Gullath
Bolo to celkom mile, Zaver by chcel nieco inak, neviem presne povedat co. Cakal som, ze ten ritual bude popisany a hlavna postava si uvedomi ze nieco take nevedomky urobila. A tiez zaverecna pointa o svete bez maciek sa nepaci ani jednej macke v nasej domacnosti... Plus obdivujem hrdinku, ako dokaze ovracana mackou zostat lezat na zemi.
01.05.2022
Olex
Ahoj,
mne sa poviedka páčila veeelmiii. Celý čas som mala úsmev na tvári, bolo to také milé a vtipné. Určite len trochu upraviť. A záver by som radila prepracovať, lebo sa dostávame k takému zvláštnemu obrázku ovracanej relaxujúcej ženy, ktorá leží na zemi a na pohodičku rozjíma nad životom. Vzhľadom k tomu, o čom bola poviedka je to paradox, ale práve záver sa mi zdá nereálny.
01.05.2022
xius
Toto malo vrstvy a vrstvy! Finale sa mi prave pacilo. Je to take zbytocne odhalenie, ze maciek uz niet, ale zaroven to farbi svet, v ktorom sa odohrava takou sympatickou skratkou. Ich rozhovor bol carovny, reakcia na poskrabkanie tiez. Preslap s potkanom pochopitelny. Komentar "fuj" skvely klimax! :) Este zistit ten ritual a idem vyvolavat...
01.05.2022
Martin Hlavňa
Vďaka za všetky komentáre.
Gullath, Olex, xius ... ono to malo tak vyzniet, že bola skôr v šoku a preto neriešila, že je ovracana. Ale asi by bolo lepšie to tam napísať.
Všetci: Áno záver je slabší, keďže som si pri prvom PNP neustriehol čas xD.
01.05.2022
xius
To bolo PRVE PNP? :O Na zoznam ludi, ktorych neznasam s tebou. :D
01.05.2022
Martin Hlavňa
xius, to bolo určite len "štastie" začiatočníka :D
02.05.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.