Diskusia 1/1: Plavba

Podporte scifi.sk

Diskusia

xius
Strhnime naplast - ta gramatika je hel a pocasiar sa nemusel volat Perun. Ale inak? Nopanajana! To bola radost sledovat, ako sa ti to cele rodilo a bublalo a zapadalo do seba. Uz otvorenie nadchlo! Odskok od hlavnej zapletky ku Areinej dcere, zdanlivo nedolezity a pritom je to foreshadowing, ktory sa naplni tak rydzo tinedzersky, ze to snad nie je mozne! :D Super, len tak dalej.
19.02.2022

nenasytnik
Jop, gramatika mi hrozne usla. Mal som pocit ze to nestiham dopisat, tak som si to neprecital ani raz pred odoslanim a mal som O:) .. A zaroven som rad, ze ti prisla koncpecia zaujimava, tiez mam pocit, ze to vyslo celkom pekne :)
20.02.2022

Olex
Ahoj,
pracuj na gramatike a štylistike, ak tomu budeš venovať čas, zlepší sa to. Samozrejme sa toto u PNP nedá hodnotiť, lebo je to proste hrubý náčrt. Mne sa páčili postavy, ktoré si vytvoril – teda tí Počasiari, aj dej bol z môjho pohľadu zaujímavý.
20.02.2022

Kei
Príbeh som si užila, páčil sa mi. V úvode to trochu zaškrípalo, keď Olg najprv zahromží, že bez počasiara nejde, ale o dve vety neskôr tvrdí, že nemôže čakať. Pôsobí to rozporuplne a aj keď si viem vymyslieť 10 situácií, za akých by tieto odpovede boli v poriadku, takéto vymýšľanie nie je úlohou čitateľa, ale autora. Ale chápem, že korektúry by to vyriešili, rovnako ako aj gramatiku. Aj ked pravda je že bez preklepov a hrubiek, text vždy lepšie zapôsobí :)
Záver bol fajn :)
20.02.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami