Diskusia 1/1: Umelecké maniere

Filmová história scifi

Diskusia

B.T. Niromwell
Toto bolo cute :D Fakt originálne! Ako dalo by sa ešte dačo uhladiť, ale to neriešim, sympaťáci:)
19.02.2022
Nietzscrates Seeker of Arts
Jediná vec pre ktorú ti nedám 10 je moja pedantnosť. Predsa každý umelec má podľa grékov pri sebe múzu lyriky a je len jej médiom, čiže to obvinenie znie trochu drastickejšie a nafúknutejšie než má podľa študenta filosofie byť xDDDDD Na druhú stranu pobavilo super.
19.02.2022
Olex
Ahoj,
poviedka je milá a dobre napísaná. Myslím, že by bol príbeh silnejší, keby bolo viac priestoru venovaného maestrovi a to tej krásavici, nie voľajakému Paľovi:))
20.02.2022
Kei
Výborne sa to čítalo, a keď som si niektoré pasáže vizuálne predstavila, tak som sa škerila od ucha k uchu. Ako betareader som si na pár vetách zgustla, na tých, ktoré by som označila neónovou zelenou, čo u mňa znamená že "v žiadnom prípade neupravovať!" A aj záver bol fajn :)
20.02.2022
Monika Kandriková
Keď som toto v sobotu čítala, a chichotala sa popod fúz - spomenula som si na ten diel Supernatural, kde na Deana furt padol klavír. Výborne som sa zabavila. Thnx.
22.02.2022
xius
Kolko znalcov greckej mytologie tu beha? Vsade sama Euterpe! :) ..."skoda, ze nie je flautista" <3 Nad klavirnou temou som si chvilu lamal hlavu, ale cesta po schodoch ma uplne minula. Prepekna jednohubka. :)
22.02.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.