Diskusia 1/1: scifi.sk pozerá: The Silent Sea

Podporte scifi.sk

Diskusia

Juraj Kundrík
Ak ma nejaky film byt SF, nemal by porusovat aspon zakladne fyzikalne zakony. Napriklad taky zakon zachovania hmoty. Jedine, co (by) potesilo mna bola hlavna kladna hrdinka. Inak je cely serial zbytocny, prazdny a nezaujimavy. Znoska hluposti, nelogickosti a velmi slabych vedlajsich postav. Hodnotenie: 50%
26.01.2022
8HitBoy
Ak chce komentujúci byť braný vážne, nemal by si zamieňať prírodné vedy. Napr. fyziku a chémiu. Inak to vyznie, že nevie o čom hovorí a nemá reálny vedecký background.
27.01.2022
Martin Gašparovič
Je to kombinácia hlúpostí technických aj fyzikálnych, s postavami ktoré patria do psychiatrickej liečebne a nie do kozmu, a nikdy by nemali predstavovať profesionálov. Tento seriál ma ako scifistu vyslovene uráža. Armageddon je oproti tomu profesionálne dielo.
28.01.2022
Aleš Horváth
Martin, z pohľadu filmových tvorcov sú psychicky zreli ľudia, myslím kamenné tváre, nezaujimavi. keby vo filme pristali, vedecky vážne debatovali a podobne, tak by to ľudia ani nesledovali. filmári sú presvedčení, že film predávajú ťažké osudy a vášnivé emócie. takže je to len korejsky film na americký spôsob.
na druhej strane, neviem si predstaviť profesionálov, akokoľvek vycvičených, ktorí by skôr či neskôr nepodľahli emóciam. to by museli byť roboty a nie ľudia.
film som nevidel, ale na základe tejto recenzie nad tým rozmýšľam.
31.01.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.