Diskusia 1/1: Kyberpatoky

Filmová história scifi

Diskusia

YaYa
Dobrá ekokalypsa a zaujímavý svet. Ten psychologický obrat hlavnej postavy bol možno trochu hŕŕŕ, ale jednak je to PNP a nevieme, čo sa dialo predtým, a jednak je pekné veriť na momenty náhleho osvietenia.
19.06.2021

Monika Kandriková
Aj toto sa čítalo veľmi dobre. Prekvapenie bolo trošku ošúchané, ale prečo nie. :D :D
19.06.2021

kAnYs
Pekne dystopicke a zufale. Tiez mi prislo, ze bol ten jej prevrat trochu nahly, ale ludia su kadejaky, tak why not? Kazdopadne mi bola velmi nesympaticka uz od zaciatku a jej mesiasske myslienky ako zachranila fetakov tym, ze ich odrezala od zdroja svojich drog mi prisiel trefne narcisisticky na jej charakter. Ozaj skvelo vykreslena postava na tak kratky rozsah. Trpelo to trochu absenciou poriadnych vulgarizmov (dobre vieme, ze Satoshi by v slovencine pravdepodobne pouzil drsnejsiu nadavku), ale co uz.
20.06.2021

B.T. Niromwell
And Oscar for the best title goes to... :D Krásne, inak, keď som videla notičku, som čakala, že text bude prázdny a že to bude len pozvánka na planétku. Strašne dobrý setting, mestská atmosféra vykreslená tetušou, fajne charaktery postáv na krátkom rozsahu. Čakala som, že na konci strašne padne na nos, tak si len myslím, že sa to aj tak stalo niekde po tom, ako zapadla opona.
20.06.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.