Diskusia 1/1: Belladona

Filmová história scifi

Diskusia

YaYa
Poviedka milo pošteklí fantáziu. Čítala sa mi dobre, ale zostalo celkom dosť nezodpovedaných otázok. Nie je mi napríklad celkom jasné, v akom období/svete sa odohráva, keď sa tam zároveň spomínajú čarodejnice od bažiny aj internet. Čo alebo koho prievozník preváža? Keby si to chcela rozvinúť do niečoho dlhšieho, zameraj sa viac na pozadie.
17.04.2021

xius
Malo to ten spravny nadych krutej romantiky a magie. Chce to len trochu dotiahnut a mas PNP ako hrom. :) Strasne sa mi paci napad instagramovych influenseriek o naturalnej kozmetike... ktore su bosorkami!
17.04.2021

BocianSara
Ďakujem obom! :) Poriadny popis sveta tam chýba aj mne. Sústredila som sa hlavne na to aby som počas tej hodiny stihla dejovú linku a panikárila, že nikdy som nepísala dialógy :D Ako píše Xius mala by to byť súčasnosť kde je mágia prirodzenou súčasťou sveta. Prievozník preváža všetko, za čo dostane zaplatené :D
17.04.2021

HB
Jasnačka, viacero vecí nebolo hlbšie vysvetlených a svet poviedky je taký hravý mix všetkého možného, ale to nie je na škodu. Je to PNP, vtedy vždy len fejkujeme nejaký lore sveta, ktorý vznikol za hodinu a na hodinu. Pekná práca.
18.04.2021

Tomáš Staviteľ
Asi budem opakovat :) ale chcelo by to viac opisov (aspon trochu nacrtnut a nasmerovat, aby si nenechala uplne vsetko na citatela), trosku vyladit, ale citalo sa to dobre, napad tam bol a poviedka ma svoje caro :) mna bavila, dobra praca ;)
18.04.2021

Zlodejisnov
Začalo to zaujímavo a minimalistické opisy mi vyhovovali. To mam rád. No pointa mi akosi ušla.
18.04.2021

BocianSara
Ďakujem :) Mňa veľmi hnevá ako málo som stihla a čo všetko tomu aj v mojich očiach ešte chýba :D
@Zlodejisnov V časovom strese som si neuvedomila, že prípad Aqua Tofana zrejme nikto nepozná. Možno pomôže toto? https://en.wikipedia.org/wiki/ Aqua_Tofana
18.04.2021

R. Gilga Mesh
Som na tom podobne, ako Zlodejisnov.
@BocianSara - hm, o tej Aque som ani nepočul, ale teraz mi tam internet pasuje ešte menej :D
Ale ináč v poho. Hodinka sa nezdá, ale prejde to fakt rýchlo. :D
19.04.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami