Diskusia 1/1: Pomstychtivý detektív

Podporte scifi.sk

Diskusia

Martin-san
Na môj vkus dosť chaoticky napísané, ale chválim klasické detektívne prevedenie témy.
6/10
30.01.2021

HB
Dosť dobre! Som obrovský fanúšik vety: "Káva teleportáciou strašne zhorkne." Je to v podstate tebou vymyslený lore, úplné science fiction tápanie, ktoré sa ale tvári ako úplne obvious fakt. Takéto jednoduché ale geniálne vety sú v súčasnosti, mám dojem, stále menej a menej časté.
Zvyšok taktiež neurazil, podarená zápletka. Hej veru! Teším sa na ďalšie veci.
Každopádne, čo je zlé na horkej káve?! Káva sa NE-SLA-DÍ!
30.01.2021

B.T. Niromwell
Boli tam strašne krásne momenty, ako už spomínaná káva (a neposlúchaj kávonazkov, aj sa sladí, aj sa dáva mlieko :D), vnútorné vsuvky detektíva, ale na konci sa to veru dosť skomplikovalo.
30.01.2021

Adam
Ďakujem za reakcie :) Priznám sa, že záver bol skomplikovaný úplne zámerne. Keďže som si všimol, že obrázok na inšpiráciu je z Jojo''s Bizarre Adventure, rozhodol som sa uctiť si ich charakteristický štýl "Krok 1: úplne jednoduchý. Krok 2: ??? Krok 3: Vďaka svojim superplánom si vlastne vyhral už pred dvoma týždňami!" aj v príbehu, ktorý ten obrázok inšpiroval.
Či sa káva sladí alebo nie, to je aj o genetike, niektorí vnímajú horkosť kávy intenzívnejšie ako iní. Taktiež, niektorí proste majú radi sladkú kávu so smotanou, a nikto nemá právo im hovoriť, čo majú robiť ;) (netušil som, že tá jedna veta bude najpopulárnejšia aj najkontroverznejšia z celej poviedky :D )
30.01.2021

xius
Desat! Joj, to bolo tak s prehladom zvladnute. Tie utrzky lore, odkaz na JJBA (ktory by mi asi nedosiel bez tvojho komentara, ale precital som si ho a kyvkam hlavou spokojne), hrdinovia samotni a doppleganger miesto nejakeho nudneho upira/vlkolaka? Woo. Blazene stlacam pismena.
10.02.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami