Diskusia 1/1: Aurora

Podpor scifi.sk 2% dane

Diskusia

HB
Čau!
Hodnotím to ako young adult, čo nie je zrovna moja šálka kávy, ale aj to sa dá napísať dobre a rafinovane, preto tomu dávam šancu. Vidím v tebe určite potenciál, píš, píš a ešte raz píš a určite budeme všetci radi za každú ďalšiu poviedku, prípadne pokračovanie tejto série.
Má to ale svoje momenty, ktoré sú trošku zív. Najmä tie filozofické kecy na začiatku, ktoré pôsobia strojene, nenadväzujú príliš na dej a prídu mi trošku zbytočné. Pojmi to ako YA, ako zábavu, príjemný príbeh, nemusíš tomu dávať silou-mocou nejaký hlbší meaning, niekedy to ozaj netreba.
Ďalej to, že hrdinka je vlastne výnimočná ale sama o tom nevie... to bolo u prevarené toľkokrát, že skúsenejší fanúšik fantastiky ihneď spozornie a zaujme obranný postoj, ale netvrdím, že to nespracuješ dobre, na to si musíme počkať. Navyše, je to začiatok. Začiatky bývajú často pomerne šablónovité.
Dávam ti ale nesmelý palec hore. Číta sa to príjemne a moje pindanie má z časti pôvod v tom, že absolútne nie som cieľovka tvojho textu. Vidím v ňom ale potenciál a opakujem, čítalo sa to naozaj príjemne, čo vždy čítateľa poteší. Tak, snáď sa čoskoro dočkáme pokračovania!
21.11.2020

Tea
Ahoj, ďakujem veľmi pekne za spätnú odozvu! Presne pre to to tu zverejňujem. :)
22.11.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami