Diskusia 1/1: PNP - Krátenie odpočinku

Filmová história scifi

Diskusia

8HitBoy
Ahoj. Na tvojej tvorbe ma nehorázne štve, že niekedy máš celkom fajn nápady a keby na sebe pracuješ, je to oveľa, oveľa lepšie, ale ty na sebe pracovať nechceš. Skutočne dlhý čas ti tu X ľudí píše v dobrom rady, ale ty si presne ako ten Záhorák v protismere z toho starého vtipu, ktorý sa rozčuľuje, že v protismere nie je on, ale všetci ostatní.
Keďže ani neviem, či to tu vlastne celé čítaš a či má ešte zmysel ti to komentovať, nemám veľmi náladu hádzať hrach o stenu, ale skúsim to.
1. Prvé tri vety sú štylisticky naozaj hrozné. Prvýkrát som mal pri tvojej poviedke náladu rovno po úvode ju znovu zavrieť. Je to neuveriteľne kostrbaté, štylisticky neobratné a... je mi z toho smutno, keďže tu píšeš pokiaľ viem už niekoľko rokov.
2. Gramatické chyby a nespisovné slová. Viem, je to krátky čas, ale preboha, po toľkom čase strávenom písaním sa ti nemôže stávať žiaden "hábyt" či "sadnutie si na ľavicu".
3. Táto poviedka nemá absolútne žiadnu pointu. Žiadna zápletka. Schválne, pokojne mi napíš do komentára, že čo je hlavná myšlienka, čo si máme po prečítaní z tvojej poviedky odniesť. Ja tam nevidím nič a je mi z toho smutno.
Nemyslím to v zlom, drž sa a píš, ak ťa to baví, ale to ako to celé vlastne bojkotuješ je neskutočne frustrujúce. Pekný večer.
26.09.2020

xius
Tazke nesuhlasit s HB. Ja mam pocit, ze si si k tomu sadol prilis neskoro a miesto hodiny si mal tak 10 minut. Klobuk dolu, ale boli tu aj kratsie a krkolomnejsie pokusy a mali hlavu, patu a aj stavu. (napada mi haiku spred asi 4 PNP?) Co tak si pre zmenu skusit Fantasticku poviedku? PNP si vyzmykal na maximum, chcelo by to zurocit niekde, kde ta nebude tlacit cas a napady mozu dostat priestor.
26.09.2020

Milan "Miňo" Tichý
Veru bolo to bez pointy ...človek to číta a čaká, čo sa stane...a nič. O chybách a čechyzmoch (krupnutie????? :O) ani nehovoriac.
26.09.2020

Radovan
Vnímam to tak, že si to trochu odflákol, len aby si niečo napísal. Nie je tam štruktúra, ani príbeh, ani vlastne nič. Čo ma mrzí, lebo napríklad pri pasáži o zrkadle som sa úprimne pobavil, tá laxnosť, možno až primitívnosť, s akou je napísaná jej dodali určité čaro, charakter. Možno, kebyže popracuješ na takomto štýle očividnosti a jednoduchosti a dáš si na ňom záležať, dokázal by si teoreticky vytvoriť celkom dobré, osobité dielo. Ale muselo by sa ti chcieť
26.09.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami