Diskusia 1/1: Pramienok vlasov

Filmová história scifi

Diskusia

10Geek
Výborné! Toto bola u mňa presná trefa do čierneho. Koniec možno trošku predvídateľný, ale to vôbec nevadí. Za každý cenu mať na konci Twist tiež môže byť na škodu. Tu nebol potrebný a ja nemám nič, než slová chvály.
03.09.2020

YaYa
Zatiaľ top z tohto kola. Premyslené, dobre čitateľné, len s drobnými nedostatkami. Dokonca som sa o hlavnú postavu bála. Príbeh je širší, ako sa zdá, ale zároveň neprečnieva cez okraje poviedky ani nepotrebuje vysvetlenia. Good job!
03.09.2020

cyberstorm
Celkom fajn. Take lahke fantasticno, jemne, sotva badatelne. Hmmm...a teraz idem otvorit krcmu s mojim menom ;)
04.09.2020

Jan Ťuhýček
Moderní variace na pohádku o zlaté rybce a povedená k tomu. Na téhle povídce je nejlepší, jak autor škodolibě vrhá hlavního hrdinu do stále prekérnějších situací. Přesně to je jeden ze znaků dobrého vypravěčství.
Ten začátek mi připomněl táborákový hit Dívka s vlasem medovým (https://www.youtube.com/watch ?v=kySUNtmv_v4) a přiměl mě přemýšlet o tom, co vlastně slečna byla zač. (Ale za mě není chyba, že to není v povídce vysvětlené.)
06.09.2020

Thessaly
Na tvoje pomery trochu nezvyčajná poviedka, ale páči sa mi, ako si to nakoniec dotiahol :) Na tvojom písaní sa mi veľmi páčia dialógy, priama reč na mňa pôsobí veľmi prirodzene a nesilene, presne tak, ako to má byť. Super!
14.09.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami