Diskusia 1/1: Gusto, si to ty?

Filmová história sci-fi časť 9. (2010-2020)

Diskusia

Magda Medvecká
Toto bolo dosť chaotické a vlastne neviem, čo sa tam stalo? Chápem, že je to písané rýchlo, ale treba si dávať pozor na to, cez akú postavu príbeh rozprávaš. Veľmi sa ti tam striedali pohľady - najskôr to vyzeralo ako rozprávač, potom to bola zrazu 1. osoba = postava v príbehu, potom iná postava v 1. osobe a potom zase rozprávač. Na druhej strane, mám pocit, že príbeh bol celkom konzistentný - na začiatku bol strašidelný príbeh o vrahovi a na konci vrah prišiel, neboli tam nejaké zbytočne dlhé odbočenia z hlavného deja. Ale to striedanie postáv veľmi sťažuje čítanie.
29.02.2020

B.T. Niromwell
Tie realistické dialógy sú strašne super, aj internetová komunikácia a myšlienkové pochody hrdinov, len ako je ten text neučesaný, tak sa to trochu ťažšie číta. Po prečítaní som mala kopu otázoka chcela by som vedieť viac o tom, čo sa tam stalo a ako to bolo s tým Gustom. Pekne:)
29.02.2020

druzby.king
Ahojte!
Ak mám pravdu povedať nečakal som, že môj debut mimo slohových prác bude písaný a publikovaný v rámci jednej hodiny (57 minút presne:D). Veľmi ďakujem za príjemnú konštruktívnu kritiku, ktorá ma motivuje písať viac a viac a dáva mi cenné rady do budúcna, rovnako ďakujem aj za príjemné pochvaly, ktoré rovnako posúvajú vpred. Znova ďakujem a som rád, že som sa stal súčasťou komunity príjemných ľudí <3
29.02.2020

Monika Kandriková
Najmenej jasné spracovanie, ťažšie čitateľné - bola som z neho zmätená, a v podstate stále som. Nevyhovovalo mi ani negatívne nastavenie postáv a už vôbec nie to, že boli v podstate hodne tupé.
01.03.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami