Diskusia 1/1: ZBNB

Podpor scifi.sk 2 % z dane v roku 2024

Diskusia

Stano Lacko
Perfektne citanie, len mozno koniec bol predvidatelny inak by som dal 10.
16.12.2019
Marek Páperíčko Brenišin
Čítalo sa dobre. Nápad fajn, atmosféra tiež oslovila. Čo mi ale trošku varilo, boli nedotiahnuté postavy ( identifikoval som len Antona) a nie práve šťastné odsekovanie. Koniec sa odohral trochu prirýchlo.
Dal som 7, ale pokojne to ber ako 7,5. :)
23.12.2019
Magda Medvecká
Stano - ano, bol predvídateľný, lebo som k tomu tak nejak smerovala? :D Nesnažila som sa o alternatívnu históriu, bola to len udalosť, ktorá sa mohla stať v rámci toho, čo sa historicky udialo. Nechcela som nič meniť. Akurát možno to, že štrnganie kľúčmi sa reálne udialo až neskôr, ak si to správne pamätám, ale aj to som mala vymyslené tak, že to vlastne bolo ovplyvnené touto "magickou" udalosťou a potom sa to prenieslo do "reálnych" udalostí, lebo to ostalo v podvedomí ľudí. :)
07.01.2020
Magda Medvecká
Marek - no veru, tých postáv som sa trochu bála. Od začiatku som rozmýšľala, čo s nimi, lebo som chcela urobiť menšiu skupinu v rámci tej ich "organizácie", ale zase nie príliš malú, a v úplne pôvodnom pláne mal každý výraznejšiu úlohu. To sa ale v konečnom dôsledku nepodarilo, ale ani mi nenapadlo ich dodatočne preriediť.
07.01.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.