Diskusia 1/1: Mesiac S Nova

Podpor scifi.sk 2% dane

Diskusia

Marek Papcun
Kedze som necital predosle casti neviem viac menej o co ide v pribehu. Soor poukazem na veci ktore mne vadili pri citani tak ze bud aom sa musel vraciat k vetam. To pisanie mien kto orave hovori mi prislo ako citat scenar. Co neni zle ale tuto vznikol pomerne riadny chaos. Slovicko pol sa pise bez dlzna na o :) a taktiez najvyraznejsie slovo z celeho textu bolo "dakto" nespisovne a sietnicu drasajuci vyraz v poviedke :) su tam zvytocne informacie ako - a potom Alex zavelil "Hor sa do prace banda leniva!" A potom sa vsetci vyrojili do prace.
Kazdemu je jasne ze ak to zavelil tak vsetci sa dali do prace, ak to napises znova tak to znie ako v deckej knizke. Slovo praca v dvoch vetach iducich po sebe. Ja nie som ziadny profik len davam svoke postrehy, ktore ta mozno kopnu o level vyssie. Su tu ludia ktori sa tonu rozumeju podstatne lepsie ,snad este niekto poradi:) vela stastia pri pisani
09.05.2019

Norbert
Ďakujem za postreh pár veci je ok nakoľko som mal už dopísané skoro všetky časti kapitol, a tých je 20 a pri väčšom obsahu strán si to znovu preberiem celý román a zvyšné časti upravím ako i skrátim nakoľko uvedená časť je len kvapkou celého románu ako celku ktorý už vznikol cca pre 3 rokmi. Musel som ho už minimálne viackrát skracovať ako i vkladať samotné časti komunikácie jednotlivých hrdinov príbehu, nakoľko v minulosti bolo hodnotené ako forma novinového opisu udalostí. Tých 20 kapitol je cca 150 strán s opisom a som nútený vynechávať opis jednotlivých kapitol čo sa týka obydlia, samotného okolia planéty nakoľko by to bolo možno zbytočné. Tiež musím uznať, že budem musieť znovu skrátiť celý príbeh tejto zápletky vo vesmíre aby to bolo lákavé a zaujímavé. Na ochutnávku len toľko, že v nasledovnej skrátenej časti sa priblížime k čiastočnému vyriešeniu záhady pyramídy 3 očí.
13.05.2019

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami