Diskusia 1/1: Star Trek: Discovery - Objevení nudy

Filmová história scifi

Diskusia

Stano Lacko
Wow, tak dobre som si o StarTreku uz dlho neprecital. Dakujem
27.09.2017
jurinko
Tiez sa mi to pacilo :-)
27.09.2017
BorgDog (Anonym)
Moc pěkně napsané. Dodal bychl jenom tohle: Ten hologram je nepochybně k smíchu, ale víc mě bolí, že si vážně míněná sci-fi a space opera úplně s klidem vytírá zadek s elementárními přírodními zákony. Od zapálení té Kahlessovy pochodně do příletu klingonské flotily uběhne reálně nanejvýš třicet minut - a během té doby světlo z ní vidí hned na dvou planetách, vzdálených stovky světelných let. A ještě to pěkně zdůrazní v dialogu. Existuje vůbec profese "Science consultant?" Protože kam se hrabe Armageddon, tohle už je spíš level Jádro... :-(
28.09.2017
David (Anonym)
Jedno z nejlepších hodnocení Star Treku co jsem kdy četl. Děkuji.
02.10.2017
Peter Molnár (Posledný vzdušný pirát Zemplína)
Skôr tiráda než kritika alebo esej. To, že oficiálne produkcie Star Treku nie sú obsahovo a kvalitatívne to, čo bývali, neteší ani mňa. Ale nalejme si čistého vína: Nejaký MacFarlaneov Orville to nezachráni, a ešte aj každý jeden zo starších ST seriálov a filmov mal príšerné alebo veľmi slabé diely. Nerobme tu hagiografie len preto, že Abramsov trek alebo tohtoročná Discovery sa skôr ženú za scenáristickými trendmi, než zmysluplnými scenármi s logicky sa vyvíjajúcou charakterizáciou.
Ak autorovi chýba Star Trek s dušou, vážnosťou aj nadhľadom, môžem odporučiť projekt "Pacific 201": http://www.pacific201.com/ https://www.youtube.com/watch? v=a74p4gJLHbE https://www.youtube.com/watch? v=v6EbTY9KBhM Ešte na ňom pracujú, ale v blízkej budúcnosti by mal byť hotový. Nedávno skončili s hlavnou časťou nakrúcania.
13.10.2017

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.