Diskusia 1/1: Pád na dno. 1.kapitola

Filmová história scifi

Diskusia

jurinko
Musim sa priznat, ze Mjollni bez "r" som este nevidel. Ale googlil som to a vraj je to spravne, tak ok ;-) K poviedke: Je tazko hodnotit jednu scenu, ale zatial to nevyzera uplne zle. Drobne detaily typu - ked tisic bleskov udrie naraz, tak ako ju mozu prenasledovat? Ved by to tam prevratili vsetko v sekunde hore nohami a zapalili, nie? Ale inak dobre. Zatial nehodnotim, ale podla jazykovej a stylistickej urovne by to bolo niekde okolo 7/10, ak bude dobry dej a bude to zaujimave, tak to kludne este pojde hore. Zatial to ale fakt bolo primalo na nejake hodnotenia. Drzim palce! :-)
09.01.2017

Marek Páperíčko Brenišin
Príbeh nie je zlý, ale silno cítiť, že je to počiatok niečoho väčšieho. Paradoxne v tejto práci je to asi najmenej význačné, oproti iným silno nedokončeným robotám by toto mohlo pokojne slúžiť ako prológ. Čo ale treba zlepšiť, je formálne členenie textu. Tie odseky ma vyslovene zabíjali, ten útek pred bleskami by pokojne mohol byť údernejší.
NEHODNOTÍM
16.01.2017

Inferio
Je to strašne krátke a prvá časť je ukončená práve vtedy, keď by sa malo začať diať niečo zaujímavé. Už som tu niekde písal, že nemám rád poviedky na pokračovanie, pretože kým si človek neprečíta všetky časti, tak nemá plnohodnotný príbeh. Čítal som aj druhú časť, takže sa vyjadrím k obom. Akcia tam je, ale občas (hlavne v druhej časti) mi pripadá opísaná trochu mechanicky a nezáživne, zatiaľ čo niektoré duševné pochody hrdinky sú zbytočne niekoľkokrát opakované. Nie je to zle napísané, ale mám pocit, že by pomohlo nechať text odležať a trochu zoškrtať. Trochu mi prekážalo to opakované TRESK, ale to je len taká drobnosť. Určite si ale prečítam aj tretiu časť.
22.01.2017

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.