Diskusia 1/2: Cena ScifiKozmos - ako skončil prvý ročník?

Filmová história scifi

Diskusia

Culter
Culter to už neraz spomínal, no nevie si pomôcť. Culter sa moc, ale MOC TEŠÍÍÍ!!!
24.04.2015

S. (Anonym)
Tesne..skoda..
24.04.2015

Culter
A samozrejme, ja tĺk, tlieskam všetkým finalistom a aj tým ostatným. Culter vás všetkých ľúbi. Píšte ako o život! :D
24.04.2015

Janči Ďuriník (Anonym)
Zlomil som svoje prekliatie. Celý život zvyknem byť vo všetkom tretí :D
24.04.2015

dano (Anonym)
Výborná súťaž, ďakujem organizátorom a porotcom. Najlepšie na tom bolo to, ako rýchlo to celé prebehlo. V porovnaní s CF alebo CKČ niečo nevídané a osviežujúce. Jasné, jedná sa o krátke poviedky, ale aj tak :) Teším sa na ďalší ročník ;)
24.04.2015

sanovnovyfan (Anonym)
bud ma Sano problem s pisanym textom, alebo je namieste si polozit otazku ci sutaz bola skutocne uplne anonymna. Nezda sa mi celkom koser ze 3 zo 4 nul ktore rozdal mali u oboch zvysnych porotcov vysoko nadpriemerne hodnotenia. Dat poviedke nulu a eliminovat tak potencialnu konkurenciu kamaratovej poviedky je podla taktika, ale zda sa ze splnila ucel. Nehovoriac o vysoko konstruktivnej kritike typu ,,unikla mi pointa", ,,nepochopil som" a ,,nesplna zanrovy utvar", + poznamky z ktorych sme sa dozvedeli snad len to, ze Sani nevie co je to Gausovska distribucia. Dakovacka za namahu ktoru si dali ostatni porotcovia.
24.04.2015

Richard (Anonym)
Culter dobrý :-) Ďakujem porotcom. Vážim si to.
25.04.2015

Culter
Poviedkové súťaže vždy boli a budú subjektívne. Hodnotia ich ľudia, ktorí majú rôzne kritériá na kvalitu, lebo na dobrú poviedku neexistuje exaktný návod. Poviedková súťaž BOLA anonymná, o tom nebudem diskutovať. NIE RAZ ma hodnotenie jedného porotcu posunulo voľným pádom do davu porazencov. JEDEN POROTCA. Sralo ma to? Tomu ver! Ale aby som som za to spochybňoval kompetentnosť sudcu? Skrátka sa mu to nepáčilo. Bodka.
25.04.2015

Culter
Pozri si výsledkovú listinu v CEFA a budeš kukať (ako ja) koľko je tam hodnotení jednej poviedky od 1 po 10. Jednému sa páči, druhému nie. Čo sa s tým dá robiť? Zmieriť, alebo neposielať. Ja zas pošlem. :D A nech pošle aj kamarát.
25.04.2015

Rose
Presne tak. Ja som pochodila rovnako v MCF pred pár rokmi, jeden z porotcov mi dal 9, druhý zase 1. Jasne, že ma to poriadne nasralo, no nevzdala som sa... Vlani som znovu skúsila šťastie vo Fantasy Award, kde sa stalo to isté: dvaja porotcovia mi dali vysoké body, tretí nízke. Keby ma nepotopil ten tretí, bola by som narovnako s Brenkušom. A možno by som aj porazila Brenkuša a získala večnú slávu, ako historicky prvý víťaz FA :D A keby, a keby, a keby... Mohlo by to byť všelijako. No dopadlo to ako dopadlo, Brenkušovi aj tak gratulujem a život ide ďalej, nezabijem sa kvôli tomu (a nemienim ani zavraždiť toho porotcu :D ) :) Príležitosti boli a ešte budú. Mám v pláne písať aj ďalej a poviedky posielať do súťaží. A keď sa podarí tak sa podarí, keď nie, tak nič sa nedeje :)
25.04.2015

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.