Diskusia 1/2: Neskoro na druhé šance

Podporte scifi.sk

Diskusia

Marek Páperíčko Brenišin
Pobudený by som nepoužil, pár slovíčok ti tam takto ušlo, ale v zásade dobrá poviedočka a ten plottwist na záver :-) za 8-čku
17.01.2015
Kr4b
Tak radšej "zobudený"? :D
17.01.2015
Marek Páperíčko Brenišin
"Prebudený, vyplašený" by sa hodilo viac podľa mňa :-D
17.01.2015
Kr4b
Vyplašený je použité v tej istej vete ešte trošku skôr, ale prebudený je dobré slovo. Hmm...
17.01.2015
Kr4b
Niekto mi tu dal "iba" 6 :/ Len by som rád vedel, čo sa onomu človeku páčilo, nepáčilo atď, PNP sa predsa len hodnotia trochu inak ako klasické poviedky a 6tka znamená, že je tu niečo riadne nedotiahnuté (inu, aspoň u mňa). Ona informácia by mi do budúcna aj mohla pomôcť, tak prosím, kľudne nech každý napíše svoj dojem, keď už má chuť hodnotiť :)
17.01.2015
Zemoneo
ja som dal 10 hneď ako som dočítal. Na PNP fakt super, rozsahom aj celkovým príbehom. Bavilo ma to, bol som zvedavý ako sa z toho vlci dostanú a bolo my ich ľúto. V duchu som kričal: "Sakra, veď počkajte a vypočujte si ich!!!" Naj z tejto várky :)
18.01.2015
Marek Páperíčko Brenišin
Kr4b, mám podobné problémy na svojich poviedkach :-) mne dal niekto tuším sedmičku, hoci každý v komentoch sa hlási k 8 :-D minimálne to potom mätie, pretože jednak neviem, čo sa tomu človeku rátalo a čo nie a k tomu sú aj trollovia, ktorí dajú 1, resp. 10, pretože majú takú náladu. Úprimne, rád som skôr, ak sa niekto zdrží, ale napíše, ako naopak :-)
18.01.2015
Kr4b
Nápodobne. A sám k tomu presne tak pristupujem, pretože mi to pripadá fér :) Nevšimol som si to len u seba - aj na tej tvojej a predtým na iných. Niekto sa holt niekam ponáhľa. Som ale za zavedenie riešenia, že možnosť hodnotiť sa sprístupní až PO napísaní komentu :)
18.01.2015
Kr4b
(Už sa o tom aj dosť rozprávalo, každý tu vie, aké to je, keď vám niekto dá nižšie hodnotenie, no svoj názor nezdúvodní ani len jednoduchým "Lebo mi nesedí tvoj štýl". Som si vedomý, že je to pre adminov práca naviac, napriek tomu zrejme nebudem jediný, kto by vám za to bol vďačný. Poviedku nech si prečíta kto chce ako chce a nech si jej dá koľko chce, ale nech k tomu aj napíše prečo. Koniec koncov, táto stránka, ako aj jej pravidelní návštevníci by mala pomáhať začínajúim i mierne rozbehnutím autorom. A vlastne každému, kto je ochotný tu publikovať plody svojej snahy :) Ďakujem :) )
18.01.2015
mayo
pekny napad, a spracovanie za hodinu tiez super. najprv som nechapal ako ich vlastne dokazali dobehnut, navyse predierajuc sa lesom, ved taky vlkolak ten musi bezat 50 za hodinu (ale bol zraneny, a ostatni na neho cakali... moja nepozornost). tiez som Ti dal sestku len som ju predtym obratil dole hlavou :)
05.02.2015

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.