Diskusia 1/1: No! No! No!

Podpor scifi.sk 2 % z dane v roku 2024

Diskusia

Culter
Keď si spomenula Mikolaja, pýtam sa sám seba: čo tu robí minister školstva... (učiteľský syndróm :) ) Kľudne si mohla v závere to ich:´To nie je možné.´ nechať bez odpovede a ušetriť odstavec. My, čitatelia, samozrejme vieme, ako presne Dedo Mráz, Sant, či Ježiško roznesie za jednu noc toľko darčekov... :) Pobavilo.
07.12.2014
Marek Páperíčko Brenišin
Milé, úprimné, jednoduché. Variácia na tému "dobro zvíťazí" :-) Páčilo, až na pár čiarok, za 8 :-)
07.12.2014
Kr4b
Tento textík sa naozaj na nič nehrá, je pútavý, zábavný a dobre napísaný a pritom nechce od čitateľa viac ako trošku jeho pozornosti :D 9
07.12.2014
Šaňo aka Babcom
Škoda tých pár už spomenutých čiarok a jedného skloňovania, inak veľmi pekný text, ktorý plynie zázračne krásne. Veľmi sa mi to páčilo! A nápad je tiež fajn. Osobne som predpokladal, že v ten moment, keď sa tam zjavil, tak to nebol Mikuláš, ale sám Lucifer. :D To by tiež dobre fungovalo. :D Ten koniec na m§a podobne ako na Cultera pôsobil rozpačito. Eventuálne by som dokonca požadoval aspoň nejakú vetu na koniec, ktorá by tu mašličku na poviedke uviazala. Niečo v štýle "Zvrtol sa na podpätku, vykráčal von, dvere sa za ním magicky zavreli samé. Vytreštenému zraku oboch lumpov sekundovali tóny vzďaľujúcich sa rolničiek." Alebo tak nejak, aby to nekončilo priamo v akcii.
07.12.2014
Monika Kandriková
Ďakujem za výbornú zábavu, scifi.sk. A vám, milí komentátori za komentíky. :D A donabudúce.
10.12.2014

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.