Diskusia 1/1: Taká normálna rodinka

Podporte scifi.sk

Diskusia

Culter
Nápad nie zlý, príbehy, kde jeden Santa predáva opraty ďalšiem poznám, ale mŕtveho Zantu som ešte nezažil. Rovnako, ako interaktívny koniec. :) Pnp a gramatika... hm, ale toto (schválňe, plišák...) som nečakal. :D Dal som 6
07.12.2014
Marek Páperíčko Brenišin
Takisto za 6, bola to pre mňa trošku zmätočná vec, ale pobavilo ma to, v zásade súhlasím s Culterom :-)
07.12.2014
Kr4b
Naozaj text trpí zlou gramatikou a miestami aj štylistikou, ale charaktery postáv oproti tvojim predošlým výtvorom dosiahli podstatné zlepšenie a prvé vety sú štylisticky tak dobré, že ma hneď vtiahli :D síce si to neskôr pokazil, ale čo už, lepšíš sa :D A stále ešte máš čo zlepšovať - pretože dej je fajn, ale viac to v podstate nemá čo ponúknuť. 7 :) Zatiaľ tvoj best.
07.12.2014
Šaňo aka Babcom
Vidím to podobne. Gramatika je nutnosť. A čiarky prosím tiež. Na tom treba jednoducho popracovať, prečítať si povedzme niektoré state z Pravidiel slovenského pravopisu a jednoducho to pocvičiť, napr. aj opravou tohto textu. (Minimálne skús využiť na gramatické chyby v písaní opravu pravopisu v danom programe, kde to píšeš. Dnes ju majú aj internetové prehliadače.) Okrem toho nemusíš citoslovce písať v hranatých zátvorkách. Je to súčasť textu, kľudne bez nich. Nápad zombieho Santu pekný, oceňujem.
07.12.2014
zuna
Keď "Plišákovy poklesla hlava", skoro odpadla hlava mne :) Ale inak ideš míľovými krokmi v písaní vpred, pekne.
07.12.2014

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.