Diskusia 1/1: Mŕtvi nemilujú

Filmová história scifi

Diskusia

Culter
Opäť zíram, čo všetko sa dá za hodinu stihnúť. Odsýpalo, zaujímavé, pútavé. Mne sa moc páčilo. Výborne. 10
11.10.2014
Tamara
Sice od momentu ako skocila po vlkolakovi som vedela komplet zaver, ale i tak to bolo super. Dobre sa to citalo, dobry napad ktory stihol vzniknut za hodinu. Ja davam 9.5 boda. Celkovo sa mi to asi najviac pacilo zo vsetkych poviedok tu.
11.10.2014
Kr4b
Len tak btw, čo je to dystópia (ako žáner)?? Neviem, či sa postapo zaraďuje tam, alebo do Fantasy :D
12.10.2014
Zemoneo
ako sa môžem zapojiť do PNP? má to nejaké pravidlá? je daná téma? čas kedy prebieha? rád by som si to skúsil niekedy :)
12.10.2014
Kr4b
http://www.scifi.sk/spacenews/ 5413/Poviedky_na_pockanie_vrac aju_uder!!!.html tu sú pravidlá a vlastne to je všetko, čo potrebuješ vedieť :) Zúčastníš sa jednoducho tak, že v určenom čase napíšeš (mikro)poviedku na určenú tému a uploadneš ju do uplynutia hodiny a štvrť od zadania témy pod Tagom "Poviedka na počkanie" (máš tam na výber ešte klasikú a workshop).
12.10.2014
Zemoneo
ďakujem
12.10.2014
Kr4b
Ale no tak ludia, sak ked uz hodnotim tak aj nieco napisem, nie? Mam tu dve sestky a neviem od koho ani zaco. Helping amatheurs I guess?
12.10.2014
jurinko
Dystopia je opak utopie. Utopia bola vizia dokonalej spolocnosti, dystopia je viziou dokonale opacnej spolocnosti (zlo, zmar a beznadej). Postapo moze byt ale temou, spracovanou v intenciach roznych zanrov, samotny postapo svet nestaci na to, aby to bola dystopia (s dystopiou sa zvacsa spaja nejaky typ tyranie, ohrozenie zivota a krutost, ako opak osvietenstva, mieru a lasky, ktore vladnu v utopii). Cize odpoved na tvoju otazku je asi: Podla toho, aky pribeh do postapa zaradis ;-) K poviedke na pockanie: Tiez som vedel, o co ide, ked nanho skocila. Za hodinu je to riadne hutny pribeh, ma vsetko, co ma pribeh mat. Mnohi autori taketo veci pisu aj pol roka. Podla mna je to super, GJ :-)
13.10.2014
Kr4b
Čas na trochu falošnej skromnosti; Som sám so sebou spokojný, ALE má to dve hypotetické ALE. 1.) Zvrat sám o sebe nie je nijako mimoriadne originálny, už to tu bolo, možno v inej forme, ale bolo. Vlastne je to ako Pán a Pani Smithovci, len so zlým koncom. A za 2.) Nemôžem zaručiť, že som sa podvedome "neinšpiroval" niečím podobným alebo dokonca veľmi podobným. Čo sa očakávanosti záveru týka, ja viem :) Ale musel som to dopísať, ako by to vyzeralo, keby som to po tom stretnutí ukončil? Aj tak som to spoiloval až tesne pred koncom.
13.10.2014
Kr4b
"hypotetické ale" -_- Ja v návale egoizmu dokážem napísať také p*čoviny..
18.10.2014

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.