Diskusia 1/3: Nevďak

Podpor scifi.sk 2 % z dane v roku 2023

Diskusia

zuna
Jéj Jolana, tá ešte žije :) ? ! hodnotenie som nedala bohvieaké (7), lebo ten nekonečný opis boja nie je moja šálka kávy-čo je však čisto subjektívne.... Páčili sa mi niektoré detaily,napr. ako démon fúkol na nohu a tá sa zas zapálila alebo ako Jolana ofrnkla ten ohryzok jablka.
07.06.2014
zuna
Každopádne, Jolana ako postava sa mi stále veľmi páči a podľa mňa by sa dala dotiahnuť ešte k dokonalosti. Napr., že jej najúčinnejšia zbraň by boli papričky nakladané v sladkokyslom náleve, alebo čosi také :) „Pôjdete s nami. Toto musíte vysvetliť našim poradcom!“
„Ďakujem za pozvanie synak, ale lúpe ma akosi v krížoch. “ povedala Jolana pokojne a vytiahla z vrecka za hrsť tradičných Jolaniných kamedovníkov "Nehnevaj sa a vezmi si koláčik. "
Kým sa starena rezkým krokom vzďalovala, náčelník gardy sa bezvýsledne snažil z kamedovníka odhryznúť aspoň jednu omrvinku.
To už znie ako fan fiction na Jolanu, nechala som sa uniesť :-)
07.06.2014
jurinko
Fanfiction na Jolanu je novy level, ktory mi lichoti tak velmi, ze to neviem ani vyslovit. Feel free to do so :-)
08.06.2014
zuna
stalo sa a čaká v čakačke :)
08.06.2014
Nadalan
Páčilo sa mi to. Na záver Jolana pobavila. Nabudúce jej môže byť viac :) Dala som 9.
09.06.2014
jurinko
Dakujem :-)
10.06.2014
kAnYs
„Neprejdeš!“
Skusmo sa po ňom ohnal ohnivým mečom. Vzduch okolo mága zaiskril a belostný štít ho zaštípal na čepeli, ktorá bola vlastne súčasťou jeho tela.
Ach to plagiatorstvo :D. Ale nie, robim si srandu, inspiracia je jasna.
12.06.2014
kAnYs
Dvadsat jazdcov "nieslo" jedno lano? Ako? Mali ho priviazane o kone? spolu? Ako sa dvadsat koni, z ktorych idu lana teda koordinovalo tak aby sa nepopodkynali navzajom. 5 konskych zaprahov o 20tich konoch by som bral skor, s jednym priviazanym lanom k vozu. A tie lana, vystrelene ponad hradby, boli potom branou, v hradbach, vytiahnute... Neboli by potom tie lana viedli od demona, ponad hradby, do brany a zasa von ako slucka? Ci tak brada rozdelovala hradby na pol a otvarala sa po celej ich vyske? A ako vyslo z brany naraz 100 jazdcov, este k tomu s piatimi lanami, z ktorych kazde bolo priviazane k dvadsiatim konom :D Aka siroka bola ta brana?
12.06.2014
kAnYs
"ako keď návštevník kráľovského múzea na mentálnom holokryštáli pozoruje dokumentárnu projekciu o umierajúcom hmyze." Dobre :D ale ten holokrystal bolo trochu sci-fi slovo na ten setting.
12.06.2014
kAnYs
„Sviečku som prepólovala a použila ako pečať,“ odvetila milo. ... "Polarize the hull plating!" :D
12.06.2014

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.