Diskusia 1/1: Nový Captain America: oficiálny trailer

Filmová história scifi

Diskusia

jurinko
Sak to je Robo Redford... Kurva, tie prachy fakt dokazu vela... (btw.: ta posledna scena je scena, v ktorej konecne stratil/ukradli mu/prisiel o ten jeho ultradementny stit nevycislitelnej hodnoty, popierajuci vsetky fyzikalne zakonitosti, ktory mu dali, aby skusil, co vsetko vydrzi? :-D
10.01.2014

jurinko
)
10.01.2014

Culter
Podľa mňa ho v nejakej epickej bitke získa späť (som dobrý) a ten chlapík mu ho chytil len preto, že má ruku z toho istého ultradementného vibrania nevyčísliteľnej hodnoty, ktoré popiera všetky oné... zákonitosti. :)
10.01.2014

kAnYs
Ja len dufam ze z toho nebude taka ista kravina ako jednotka. Inak, nehovorili nahodou ze vibronia je iba tolko na svete aby mohli ten jeden stit spravit? Ci to iba Amici mali tolko? (dava vacsi zmysel). JJ tusim hej, "Stark v jednotke vravel: "That''s the rarest metal on earth. What you''re holding there? That''s all we''ve got." Tak dobre teda no :)
11.01.2014

jurinko
Inac viete o tom, ze keby aj naozaj vibranium vyvibrovalo akukolvek energiu, ktora by nanho posobila, ze by sa nemohol odrazat od stien a KAZDY hod by vyzeral tak, ze by narazil, zastavil a zosuchol sa na zem? ;-) (ak by ho teda bolo vobec mozne hodit... a vytvarovat do stitu... a tak... :-) )
11.01.2014

kAnYs
Fun, vidis, to ma nikdy nenapadlo :D
11.01.2014

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami