Diskusia 1/1: Ďalšie filmy roku 2012 I.

Panteón majstrov hrôzy

Diskusia

andrej android praznovsky
Juraj ,plne suhlasim s komentarom JOhna Cartera, zaroven sa mi naskyta otazka, paciel sa Ti hlavny hrdina v CArterovi a v ten herec v BAttleshio ti bol nesympaticky? Myslis chatkter postavy,alebo herca?
16.02.2013

Juraj Búry
Takto - Charaktery postáv : Carter ÁNO, Battleship NIE. A herec v ani v jednom pripade. Kitsch mi je nejaký nesympatický
17.02.2013

Aldeberan
az na underwolrd som myslim videl vsetky a do konca ma bavila len vynikajuca Kronika a solidna Zena v ciernom. Carter mal super zaciatok, potom sa z toho stala uspavanka. A nemozem suhlasit s tym, ze hlavna postava mala nejaky charakter. Naopak, bola charakteristicka úplnou absenciou charakteru. Osobne si myslím, ze to je len tvoja psychoprojekcia, ved na ten ucel maju podobne postavy sluzit :)
17.02.2013

andrej android praznovsky
Ahaaa. Vela ludi si v pripade JC stazuje na herca. Mne je sympaticky,mozno ma malo hereckych skusenosti, mozno reziser malo skusenosti so zivymi hercami, tazko povedat,snad len sledovat oboch pri ich dalsich pocinoch.
17.02.2013

Juraj Búry
Tu projekciu nevylucujem :) Ale an druhej strane, možno to je tak ošúchaný charakter, že nám už ako charakter nepríjde :D
17.02.2013

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami