Diskusia 1/1: Slučka (Looper) - recenzia

Podporte scifi.sk

Diskusia

Juraj Búry
Dopredu upozorňujem: Slučkou som si to pomenoval aj ja, aby text bol zaujímavejší, nie je to oficiálny distribučný názov:)
30.10.2012
andrej android praznovsky
Neviem ušlo mi nieco v tom filme?POzeral som ten isty film ako ty? objavil si v nom nejaky druhy plan, ktory by posobil tak, ze ked si ho pozries znovu ma iny vyklad?CO by ocenil genialneho divaka? A veru zapal som pri tom :) Kludne mi napis na mail ak nechces spoilerovat. JA som tam videl polopate vysvetlenu linku dopredu predvidatelnu, s tymi troma detmi sa ani nepohrali, mohlo tam byt ovela vycie napatie a dlhsia stopaz.
Ale nemozem vytknut zaujimavu kameru strih a hudbu...
08.11.2012
Juraj Búry
no tak toto je zaujimave:) ale to je scasti tým, ze som si pri tom predstavil mojich po kací dichtivých kamosou co nemaju radi scifi a kazdy iny film ako Tangled (a nový Batmani) ich nudí...na nich by to bolo chytré...ale aj tak v tom je nieco viacej..neviem co
09.11.2012
andrej android praznovsky
Mozno bol problém v tom, že tie zmeny sympatií u hlavných postáv spôsobili to, že som sa nemal s kým stotožniť.Možno to chcelo viacej hereckých scén, vypilovať scenár, ale všetka česť nebolo to zlé len som čakal viacej.Levit bol skvelý.Možno čakám priveľa.
09.11.2012
Juraj Búry
aj to je možne nezabudajme že to bolo zabalene ako "blockbuster"
11.11.2012

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.