Diskusia 1/2: Votrelec 5 nebude (ale bude niečo lepšie!)

Filmová história scifi

Diskusia

Culter
Najradšej by som bol, keby bol aj Prometheus aj Votrelec 5, hoci séria stráca šťavu, stále verím, že sa nájde niekto, kto obnoví slávu jednotky a dvojky. Sú to skvelé sci fi. Scéna, kde sa votrelec po prvý krát derie na svet je svojou nefalšovanou hrôzou hercov fakt mrazivá. (Režisér tajne pridal do figuríny viac bravčového mäsa a krvi, čo herci nečakali a ich preľaknutie je vo filme skutočné) A kto iný by to mal byť, ako Ridley.
17.01.2011

Stano Lacko
Tak s tou krvou a mesom som sa pobavil
17.01.2011

kAnYs
To s tym prelaknutim mi nejak nesedi. Som herec. Viem ze je to figurina. Viem co z toho ma vyliezt. Je tam viac krvi a masa ako som ocakaval. Prekvapeny? Jo. Prelaknuty? Tazko.
17.01.2011

Culter
Je možné, že to bol len reklamný ťah, ale chlápek, čo robil efekty v dokrútke hovoril, že sa s režisérom dohovorili na tom mäse. Či je aj pravda o tom skutočnom šoku, no ja neviem. Ja osobne mám ku krvi odpor a keby ma režisér na skúškach povedzme pri piatich cvičných figurínach pripravil na 5 litrov krvi a pol kila krkovičky a zrazu na ostrej vidím striekať pätnásť litrov a vystreliť z nej päť kíl krvavej pečienky, asi by ma trhlo...
18.01.2011

Marek Pilný
Výborně! Výborně! Výborně! Vkládám v ten film velké naděje a těším se na něj mnohem víc než na Vetřelce 5, nebo Avatara. Avatar je podle mě takový velký film velkého, ale stárnoucího režiséra. Nicméně to velmi dobře fungovalo a ačkoli film za geniální nepovažuju, režiséra celkem jo protože vůbec nechápu jak se mu na tohle sci-fi podařilo dostat lidi, který by na sci-fi jinak v životě nešli. To už jsem ale trochu odbočil. Pointa je, že od Ridleyho by mohlo přijít něco náročnějšího. Blade Runner je dodnes mým nejoblíbenějším sci-fi filmem.
18.01.2011

Maťušik
Ja osobne som nevidela Votrelca poriadne ani jedneho...jednotku som nevidela vôbec a pri dvojke som zaspala :P Takže mne je to jedno, či bude to či ono... mne sa Avatar veľmi ľúbil...na ňom vidieť, akí sú ľudia svine...len chabrať pre seba a zabijať :(((( A čo sa týka tej krvi, mne osobne by to nevadilo...ja som trocha morbídna a navyše zvyknutá zo zabíjačiek :D :P :D
18.01.2011

Roland Axenberg
Market > K tvojej otazke, preco sa na Avatara podarilo dosta ludi, ktorim scifi nic nehovori. Odpoved je jednoducha: pretoze Avatar vo svojej podstate scifi vobec nie je.
19.01.2011

Culter
Ja len k tej Mutušinkinej poznámočke. Aj vo Votrelcovi a Votrelcoch vidno, aké sú ľudia svine. Veď celé úsilie tej obrovskej korporácie Weiland Yutani je snaha dostať votrelcov na Zem, nech si krváca, kto si krváca.
19.01.2011

jurinko
Off topic: Minule tu ktosi zvozil Sana (neopravnene) za zlu gramatiku, teraz tu akosi nijake podobne komentare nevidim, nuz tak napisem ja: Gramatika! :-)
19.01.2011

Janko Iša
skoda skoda skoda... taky pred-diel k povodnemu votrelcovi by som si urcite dal.. :(, lebo tema o inej civilizacia to je zaujimava.
20.01.2011

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami