Diskusia 1/2: Votrelec 5 nebude (ale bude niečo lepšie!)

Podpor scifi.sk 2 % z dane v roku 2023

Diskusia

Culter
Najradšej by som bol, keby bol aj Prometheus aj Votrelec 5, hoci séria stráca šťavu, stále verím, že sa nájde niekto, kto obnoví slávu jednotky a dvojky. Sú to skvelé sci fi. Scéna, kde sa votrelec po prvý krát derie na svet je svojou nefalšovanou hrôzou hercov fakt mrazivá. (Režisér tajne pridal do figuríny viac bravčového mäsa a krvi, čo herci nečakali a ich preľaknutie je vo filme skutočné) A kto iný by to mal byť, ako Ridley.
17.01.2011
Stano Lacko
Tak s tou krvou a mesom som sa pobavil
17.01.2011
kAnYs
To s tym prelaknutim mi nejak nesedi. Som herec. Viem ze je to figurina. Viem co z toho ma vyliezt. Je tam viac krvi a masa ako som ocakaval. Prekvapeny? Jo. Prelaknuty? Tazko.
17.01.2011
Culter
Je možné, že to bol len reklamný ťah, ale chlápek, čo robil efekty v dokrútke hovoril, že sa s režisérom dohovorili na tom mäse. Či je aj pravda o tom skutočnom šoku, no ja neviem. Ja osobne mám ku krvi odpor a keby ma režisér na skúškach povedzme pri piatich cvičných figurínach pripravil na 5 litrov krvi a pol kila krkovičky a zrazu na ostrej vidím striekať pätnásť litrov a vystreliť z nej päť kíl krvavej pečienky, asi by ma trhlo...
18.01.2011
Feidias
Výborně! Výborně! Výborně! Vkládám v ten film velké naděje a těším se na něj mnohem víc než na Vetřelce 5, nebo Avatara. Avatar je podle mě takový velký film velkého, ale stárnoucího režiséra. Nicméně to velmi dobře fungovalo a ačkoli film za geniální nepovažuju, režiséra celkem jo protože vůbec nechápu jak se mu na tohle sci-fi podařilo dostat lidi, který by na sci-fi jinak v životě nešli. To už jsem ale trochu odbočil. Pointa je, že od Ridleyho by mohlo přijít něco náročnějšího. Blade Runner je dodnes mým nejoblíbenějším sci-fi filmem.
18.01.2011
Maťušik
Ja osobne som nevidela Votrelca poriadne ani jedneho...jednotku som nevidela vôbec a pri dvojke som zaspala :P Takže mne je to jedno, či bude to či ono... mne sa Avatar veľmi ľúbil...na ňom vidieť, akí sú ľudia svine...len chabrať pre seba a zabijať :(((( A čo sa týka tej krvi, mne osobne by to nevadilo...ja som trocha morbídna a navyše zvyknutá zo zabíjačiek :D :P :D
18.01.2011
Roland Axenberg
Market > K tvojej otazke, preco sa na Avatara podarilo dosta ludi, ktorim scifi nic nehovori. Odpoved je jednoducha: pretoze Avatar vo svojej podstate scifi vobec nie je.
19.01.2011
Culter
Ja len k tej Mutušinkinej poznámočke. Aj vo Votrelcovi a Votrelcoch vidno, aké sú ľudia svine. Veď celé úsilie tej obrovskej korporácie Weiland Yutani je snaha dostať votrelcov na Zem, nech si krváca, kto si krváca.
19.01.2011
jurinko
Off topic: Minule tu ktosi zvozil Sana (neopravnene) za zlu gramatiku, teraz tu akosi nijake podobne komentare nevidim, nuz tak napisem ja: Gramatika! :-)
19.01.2011
Janko Iša
skoda skoda skoda... taky pred-diel k povodnemu votrelcovi by som si urcite dal.. :(, lebo tema o inej civilizacia to je zaujimava.
20.01.2011

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.