Diskusia 1/1: Klobúk a rohy

Podporte scifi.sk

Diskusia

YaYa
Nápad je milý, niekoľkokrát ma text dokonca rozosmial. Ale strašne ťažko sa mi to čítalo. V prvej scéne som nemala potuchy, koľko postáv je na scéne, a mala som pocit, že sa im menia pohlavia. Dosť často boli slová použité čudne (opieral som sa o kraj izby a pod.) a niektoré miesta vychádzali ako slovný guláš. Nepochybujem, že keby mal autor viac než hodinu, zvládol by to opraviť, ale aj tak.
21.06.2026
amarilla
Tiež som bola zmätená z toho, čo sa deje a či je druhá postava muž alebo žena, ale asi to boli len preklepy. Niektoré vtipy pobavili, niektoré boli na silu.
22.06.2026
Poviedku musíš najprv ohodnotiť aby si ju mohol komentovať.