Súťaž s Aquamanom

Aquaman rozvíril hladiny premietacích pláten na Slovensku a vo svete. Ak ste na Aquamanovi už boli, máte šancu za krátku minirecenziu na scifi.sk získať výhru v podobe šiltovky a obalu na mobil!
Fantastická poviedka
4.
kolo
Filmová adaptácia komiksu Aquaman prišla do kín 13. decembra a vy si jej fascinujúci vizuál máte možnosť vychutnať aj na plátne jedinej slovenskej IMAX kinosály, v bratislavskom kine Cinemax Bory. Užijete si pritom oveľa viac z atraktívneho hlbokomorského sveta aj zo súbojov na pevnine – obraz bude vo viac ako polovici stopáže filmu rozšírený a odhalí o neuveriteľných 26% viac ako uvidíte v klasickom kine. Okrem unikátnej rozšírenej verzie ponúka technológia IMAX tiež najčistejší obraz a najjasnejšie farby v spojení s najkvalitnejším zvukom, aký môžete v kinách zažiť.
Aquaman - Trailer - Slov. titulky Disclaimer
V snímke Aquaman prináša režisér James Wan akčné dobrodružstvo, ktoré sa odohráva v obrovskom, dych vyrážajúcom podmorskom svete Siedmych morí. V hlavnej úlohe sa predstaví herec Jason Momoa (Justice League, Hra o tróny) a film odhalí príbeh zrodu Aquamana, ktorý je spolovice človekom a spolovice Atlanťanom. Vezme vás na cestu, ktorá odhalí nielen, kým skutočne je, ale aj to, že sa narodil, aby sa stal hrdinom.
Okrem Momou vo filme nájdete aj ďalšie hviezdne mená a tváre. Pôvabná Amber Heard (Magic Mike XXL) si zahrá odvážnu bojovníčku Meru, Aquamanovu spojenkyňu na ceste za vlastnou minulosťou. Willem Dafoe (Čata, Spider-Man 2) stvárni hrdinovho vychovávateľa Vulka. Patrick Wilson (V zajatí démonov) sa stane súčasným kráľom Atlantisu, Ormom. Akčná superhviezda Dolph Lundgren (Nezničiteľní) sa predstaví ako Nereus, kráľ atlantického kmeňa Xebel. Viacnásobná držiteľka Oscara Nicole Kidman (Hodiny, Moulin Rouge) stelesní Aquamanovu matku, kráľovnú Atlannu.
Snímku Aquaman z produkcie hollywoodskeho štúdia Warner Bros. do slovenských kín prináša distribučná spoločnosť Continental film, ktorý nám pre scifi.sk poskytla aj dve vecičky pre tých z Vás, ktorí sa zúčastnia malej súťaže:
Aquaman - Reklamné - Súťaž o šiltovku a obal na mobil
Aquaman - Reklamné - Súťaž o šiltovku a obal na mobil Disclaimer
Do konca roku stačí napísať vlastnú minirecenziu na tento film na scifi.sk a všetci tí, ktorí tak urobia, budú zaradení do žrebovania o tieto ceny. Žrebovanie sa uskutoční prvý januárový týždeň!

Alexander Schneider

Alexander Schneider
Knižný a filmový recenzent, bývalý porotca súťaže Martinus Cena Fantázie, propagátor a predseda Združenia fanúšikov Babylonu 5 na Slovensku. Scifi, fantasy, horor: Herbert, Holdstock a Lumley.

Diskusia

Jani
Ahoj, kto sa stal šťastným výhercom? :-)
10.01.2019

Alexander Schneider
Mňo, práve dnes sme to náhodne ťahali z klobúka a vyhrala to Diana. ;) Gratulujeme a zasielame mail s inštrukciami pre výherkyňu.
10.01.2019

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB

(2018)

Aquaman