Piaty Batman

A je tu konečný a platný názov ďalšieho filmu o netopierom mužovi bojujúcemu voči zločinu zúriacemu v Gotham City. Batman opäť prichádza na scénu...
Podporte scifi.sk
Batman - Logo Batman - Logo
Štúdio Warner Brothers nazve svoj nasledujúci piaty film o maskovanom hrdinovi Batman Begins a nie Batman: Intimidation game, ako sa hovorilo. Piata časť tejto série sa vracia na začiatky celej ságy a ukazuje ako sa miliardár Bruce Wayne stáva známym hrdinom s maskou a začína ochraňovať mesto Gotham City od zločincov.
Štúdio používalo názov Intimidation Game ako kódové označenie, ktoré malo zmiasť fanúšikov od možného obsahu filmu, ale nikdy naplánovalo použiť tento názov ako názov filmu. Film Batman Begins, v ktorom si hlavnú úlohu zahrá Christian Bale, sa začne nakrúcať budúci mesiac na Islande a v Londýne. Na režisérsku stoličku si sadne Christopher Nolan.

Dušan Kudrec

Dušan Kudrec

Diskusia

kosti (Anonym)
mno Batman by sa ou tiez mohol na dvôchodok pobrat...si pekne uzivat melony na ucte a zit s Robinom v krasnom idilickom homosexualnom vstahu...ale nee...na stare kolena Džokera nahanat!...tha..kazdy ma dajake hobby...uvidime ci nezhrdzavel...
01.03.2004

Alexander Schneider
Moja rec...
01.03.2004

Elian (Anonym)
Christian Bale má neomylný inštinkt na hranie v prepadákoch:) Viď Eqilibrium.Takže Batman mi bude ukradnutý aj keď je Christian celkom pekný chlap.
02.03.2004

Muti (Anonym)
CO? Eqilibrium a prepadak? To v ziadnom pripade. Vsak je to velmi dobry film. A Bale je velmi dobry herec (vid American Psycho) ;)
02.03.2004

Elian (Anonym)
Ja som nepovedala, 6e Christian je zlý herec:) A Equilibrium bol prepadák, veď som ho nevidela v žiadnom filmovom rebríčku.Či bol dobrý je vec vkusu.
03.03.2004

nietze (Anonym)
Equilibrium a prepadak? skor by som povedal ze to nebol hypovany film. Ale o jeho kvalitach podla mna nie je pochyb. A ak si na to neprisla, v rebrickoch su hlavne filmy s xxx prachami v reklame.
03.03.2004

haggy (Anonym)
Podla mna si daju na filme zalezat ked videli ako dopadli posledne 2 casti.
04.03.2004

Punisher (Anonym)
Batman 1 bol perfekný, vážny a trochu mafiánsky. Dvojka bola na hovno. Trojka
bola celkom dobrá len príliš komixová. A štvorka sa mi páči len preto, lebo tam hraje Arnie... PS: Bale sa podľa mňa tam celkom hodí. ALe aj tak najlepší bol, ktorý hral v jednotke a dvojke Batmana -Michael Keaton. Val Kilmer v trojke vyzeral jak buzerant. A George Clooney sa apsolutne do úlohy Batmana nehodí...
11.03.2004

SueZanka (Anonym)
Val Kilmer nie je ziadny buzerant, je to genialny herec a riadny buzik je ten kto to onom hovori! Tým myslím teba Punisher!
13.01.2005

sunti (Anonym)
Bale je dobry a Equilibrium je fantasticky film, ale skuste si to precitat spatne, nase pripomienky ...
23.07.2005

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB