Borg Invasion 4D

Máte cestu do Las Vegas USA? Ak áno, tak si nenechajte újsť najnovšiu atrakciu zo sveta Star Trek.
Panteón majstrov hrôzy
Zábavná jazda "Borg Invasion 4D" prenesie Borgov do Las Vegaského Hiltonu už 18.marca 2004 (čo to vlastne 4D jazda znamená. Tak diváci nielenže majú 3D okuliare a teda vnímajú aj 3D obraz, ale do deja ich "zapájajú" špeciálne hydraulické sedadlá, ktoré sa pohybujú a reagujú na filmový dej ‒ poznámka redaktora).
A o čom vlastne táto jazda bude? Diváci budú prenesený na základňu, na ktorú útočia Borgovia. A títo borgovia budú tiež chcieť asimilovať divákov. V tejto jazde sa objavia herci ako Kate Mulgrew (kapitánka Janeway), Robert Picardo (Doktor) a Alice Kriege (borgská kráľovna). V tejto jazde sa objavia aj živý herci (väčšina z nich bude hrať borgov), digitálna technológia a špeciálne efekty. V originálnej Star Trek: The Experience jazde (ktorá je práve prestavovaná na už spomínanú borgskú jazdu) boli diváci klingónmi presunutý do 24.storočia a posádka z lode USS Enterprise im pomáhala vrátiť sa späť. V tomto filme učinkovali Jonathan Frakes (Will Riker) a LeVar Burton (Geordi LaForge). Originálna jazda bude fungovať spolu s novou borgskou "Borg Invasion 4D".
Takže ak sa budete niekedy nachádzať v USA, konkrétne v Las Vegas, môžete si túto jazdu vychutnať naplno. Okrem toho môžete v rámci stálej výstavy "The Experience" obdivovať aj mnoho exponátov zo všetkých Star Trek seriálov (medzi inými aj originálny mostík z Enterprise D).

Dušan Kudrec

Dušan Kudrec

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB