Všetky Star Trek filmy v jednom DVD boxe

Spoločnosť Paramount Pictures uvedie na trh všetky Star Trek filmy v jednom balení.
Filmová história scifi
st-filmy
Spoločnosť Paramount Pictures na budúci mesiac vydá DVD box s Star Trek filmami.
Box sa bude volať "Star Trek DVD Movie Collection", príde na trh 11.augusta a bude obsahovať všetkých 11 ST filmom počnúc ST: The Motion Picture až posledným ST:Nemesis. Zaujímavosťou je, že tento box príde na trh len v Európe a len ako DVD Region 2 (žeby bol ST obľúbenejší v Európe ako v USA).
Box bude obsahovať director´s cut edície filmov ST: The Motion Picture a ST:The Wrath of Khan (namiesto pôvodných DVD verzií). Takisto bude obsahovať special edície filmov ST: The Search for Spock a ST: The Voyage Home. Na druhej strane táto DVD kolekcia nebude obsahovať ohlasovanú collector´s edíciu filmu ST: Final Frontier. Takisto sa hovorili o special edíciách filmov ST:The Undiscovered Country a ST: Generations, ale tieto sa už z časových dôvodov do boxu nedostali. Tento box bude takisto obsahovať 16-stranový booklet a 4 plagáty z filmu Nemesis.
A teraz správa celkom zaujímavá aj pre nás Slovákov. Celý komplet bude stáť 110 libier (asi 6600 Sk), ale v britskej verzii Amazonu si je možné ho dať objednať už za 83 libier (asi 5000 Sk). Po prepočtoch potom jeden DVD disk (teda jeden ST film) vychádza približne na 450 Sk, čo už je celkom zaujímavá cena aj pre nás.

Dušan Kudrec

Dušan Kudrec

Diskusia

Vlado Eisenhammer
Hm, predpokladám, že keď si ich objednám v anglickom a lebo nemeckom amazone nemôžem očakávať S alebo Č titulky, nieto ešte dabing. Nemecky viem dobre, ale nie všetci ostatní, ktorým by som to chcel prezentovať. Smutne presmutné.
06.08.2003

Michal (Anonym)
Keď sa dajú aj v meste kde bývam ja - Spišská Nová Ves zohnať DVD STAR TREK, tak to sa už musia dať zohnať v každom vačšom meste. (Nemyslím tento komplet)
18.08.2003

Dusan "Muti" Kudrec (Anonym)
No zohnat sa daju aj v Bratislave, ci Kosiciach. Len problem je v tom ze nie vsetky. A takisto sa nedaju zohnat special ci editors edicie.
19.08.2003

Laco Lacox
dačo lacné by bolo super :-)
09.01.2005

Slavoj Straka
To by nebolo odveci urobiť to aj v českom pakete a basta. Ja tieto filmy zháňam veľmi ťažko, hlavne u nás v RV. Ozvite sa mi, ak máte nejaký v ponuke.
23.07.2008

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami