Nové knihy zo sveta ST:TNG

Nejaké info o ST knihách, ktoré prídu na trh začiatkom budúceho roka.
Podporte scifi.sk
John Order z nakladateľstva Pocket Book priniesol nejaké nové info ohľadom nových kníh z univerza ST:TNG. Jedná sa o 12 kníh, ktoré prídu na trh budúci rok. Budúci rok príde na trh každý mesiac jedna kniha, ktorá priblíži udalosti, ktoré sa odohrali medzi filmom ST:IX Vybura a ST:X Nemesis. Knihy budú témovo a dejovo prepojené a ukážu nám ako sa postavy vyvíjali, prečo sa veci v Nemesis diali ako sa diali a podobné zaujímavosti. Dozvieme sa prečo sa vrátil Worf, prečo Datovi chýbajú emócie, bude vysvetlená prítomnosť Wesleya Crushera. Takisto sa dozvieme, že čo presvedčilo Willa Rikera vziať si Deannu za ženu a prečo nakoniec aj akceptoval velenie na lodi (aj keď predtým 2-krát velenie odmietol). Knihy nám takisto ukážu snahu Federácie sa po vojne s Dominionom znovu dostať na nohy a ukážu nám, že možno vojna bola oveľa ľahšia ako je teraz obnova Federácie.
Neviem či sa na Slovensku objavia české alebo nedajbože slovenské preklady týchto kníh. Ak nie (čo je asi najpravdepodobnejšie), tak potom nám nezostáva asi nič iné, len anglické originály cez Amazon.

Dušan Kudrec

Dušan Kudrec

Diskusia

Martin (Anonym)
No tak o tomto naozaj môžeme len snívať.Ale Česi sa hádam pochlapia a vydajú to.
27.05.2003

Tom (Anonym)
Tak to žijeme v peknom zapadákove - Nemezis v našich kinách neuvidíme a preložené knihy?Tak to bude tieš len Sci-Fi ak sa Češi (nepochlapia).
12.10.2003

gab (Anonym)
Ahojte.Hľadám info, či by Star Trek fanúškovia na Slovensku mali záujem o knihy Star Trek Voyager v slovenčine. Ja ich totiž prekladám a ľahšie by som našla slovenské nakladateľstvo, ak by bol o ne dostatočný záujem. Netrpezlivo čakám na vaše odpovede, a ďakujem.
27.11.2003

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB