X3 sa bude pravdepodobne točiť bez Singera a Halle Berry

Len pár týždňov po premiére X2 začínajú presakovať informácie o treťom pokračovaní. A nie sú zrovna radostné...
Filmová história scifi
Len nedávno potom, čo sa do kín dostalo pokračovanie X-Menov, Halle Berry potvrdila, že nechce účinkovať v treťom pokračovaní. Režisér Brian Singer síce trochu tlmil jej vyjadrenia a povedal, že ešte nič nie je rozhodnuté, ale Halle Berry sa zrejme nedá presvedčiť.
Takisto Brian Singer je ale v spájaní svojej budúcnosti s X-Menmi veľmi opatrný:
"Bolo to vzrušujúcich a vďačných päť rokov, ale viem si predstaviť svoj život aj po X-Menoch. Do určitej miery sa zúčastním aj na treťom pokračovaní pretože mám rád ľudí okolo ale to neznamená, že ho budem aj režírovať."
Pravdepodobne teda Singer zostane len v úlohe scenáristu. Ako sám povedal, pridal do X2 niektoré scény, na ktoré bude možné v budúcnosti nadviazať. Singer si momentálne hodlá odpočinúť od blockbusterov a venovať sa skôr menším projektom.
Zatiaľ potvrdili svoj záujem o tretí diel Hugh Jackman, naša favoritka Rebecca Romijn-Stamos a Alan Cumming. Je vysoko pravdepodobné, že ak X2 prekoná tržby prvého filmu, vzniknú aj takzvané spin-off filmy, teda filmy "inšpirované", alebo odvodené od pôvodného filmu. Môžeme sa tak dočkať samostatných filmov o Wolverinovi, či Magnetovi.

Wyktor Tepes

Wyktor Tepes

Diskusia

Vlado Eisenhammer
No tak film po 15 dňoch už zarobil 161,84 mil $ čím prekonal prequel (157,3 mil $). Celkovo zarobí viac ako 240 mil, ale možno prekoná aj HP II (262 mil $), čo mnohí očakávajú. Uvidíme, ale film klesá strmšie ako jednotka. Možno potenciálnych divákov odlakáva nový Matrix.
19.05.2003

Pingo (Anonym)
Vedie sa o tom vela diskusie (na amer. forach) ze preco ten pad v Box Office. ($). Vraj za to moze kriza. A okrem toho Matrix je R a X2 - PG13 takze by som v tom velky problem nevidel. A ze celkovo zarobi viac ako 240 mil tak to sa mi nevidi. Bude to tesne nad 200.
20.05.2003

wyktor
Ale ratingy naozaj maju velky vplyv na navstevnost. V americkych kinach sa totizto 12 rocne dieta naozaj nedostane na PG13 film. Na rozdiel od Slovenska. Ale skor si myslim, ze mohli X-2 vydat aspon s mesacnym predstihom pred Reloaded. Navyse o chvilu pojde do kin T3, takze je to dost nahustene...
22.05.2003

Pingo (Anonym)
Skus pozriet túto liknu, kde sa porovnáva Matrix2 s X-Men2 :
http://www.boxofficemojo.co m/franchises/vs-matrix.htm
24.05.2003

Punsiher (Anonym)
Aj jaj. Psnatej Halle Barry bude v X3 škoda... V E L K Á Š K O D A ! ! !

15.05.2004

tron (Anonym)
Dajte pokoj s Berryovou, dali jej Oscara len preto, že bola čierna (povestný "čierny rok na Oscaroch") a slávu jej prinieslo čosi ako Swordfish, lebo tam ukázala kopčeky. Dočerta s takými herečkami. Ale bez Singera bude X3 zvoáštny film. Ale nech mám X-Menov akokoľvek rád, zdá sa mi, že na nich Singer, nech z nich urobil akokoľvek vydarené filmy a akokoľvek sa v nich vyrozprávaval zo svojej odlišnosti, mrhá časom, energiou a najmä talentom.
06.08.2004

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB