Spiderman 2

A už sa začínajú publikovať prvé domnienky a JPP o pokračovaní výborného Spidermana, ktorý v máji udrel na našeočné sietnice a zapríčinil nám niekoľkohodinový amok... Bude - nebude?

Stellan Skarsgard na Telluride Film Festivale 2001
Podľa najnovších správ sa začne natáčanie druhého dielu Spidermana už v januári budúceho roku (to je 2003). A to sa uskutoční nielen v prekrásnom Veľkom Jablku (New Yorku) ale aj vo Francúzsku a Kalifornii. Nepriateľom nášho obľúbeného mladistvého hrdinu nebude nik iný, ako svetoznámy Doctor Octopus (v slovenskom preklade sa asi môžeme tešiť na lekára Chobotnicu). Náš kontakt hovorí, že jeho predstaviteľom by mal byť Stellan Skarsgard, ktorého ste možno mohli zaregistrovať vo filme "Good Will Hunting". Ja si osobne myslím, že Spidermana nie je nikdy dosť a porúčam sa zvolaním "Viva Stan Lee!".


Alexander Schneider
Knižný a filmový recenzent, bývalý porotca súťaže Martinus Cena Fantázie, propagátor a predseda Združenia fanúšikov Babylonu 5 na Slovensku. Scifi, fantasy, horor: Herbert, Holdstock a Lumley.

Diskusia

leos (Anonym)
Výborný Spiderman? To hádam nie, asi som videl iný film.
06.09.2002

Rhea (Anonym)
Toto je reakcia na nazor isteho ,,leosa´´-urcite si videl iny film ked kecas taketo blbosti. Radsej dakde zalez a nepis svoje nazory-nikto na ne nieje zvedavy. Nech zije skvely SPIDY!!!!!!
02.12.2002

Storm (Anonym)
Ja osobne si myslim, ze to bude skvely film, len mohli vybrat ineho zloducha, napr. toho cierneho spidermana, neviem ako sa teraz vola.
01.08.2003

Stano Lacko
Zloduch by sa urcite zisiel iny. Ale hlavne co by mali prepracovat v pripadnom pokracovani su dialogy, pretoze take pateticke a chudobne rozhovory, ako boli v jednotke som snad nevidel v ziadnom A-ckovom filme. Staci si pozriet Hulk-a, tak su dialogy na perfektnej urovni.
04.08.2003

Noom (Anonym)
To Storm: Vola sa Wenom

29.08.2004

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB