Hulk na filmovom plátne

Zelenej nie je nikdy dosť.
Filmová história scifi
A teraz niečo pre comixových fanúšikov. Universal Pictures ohlásili na 20 júna 2003 príchod neuveriteľného Hulka (ale len do kín). Pre tých neznalých, Hulk je obrovský zelený chlapík na ktorého sa premení Dr. Robert Bruce Banner keď sa naštve ( je to postava z vesmíru vydavateľstva Marvel ). No ale Universal už trošku prešvihol termín, pretože konkurenčný Fox už minulý mesiac oznámil, že sequel k X-Menom príde do kín už 2 mája 2003. No to nič. Produkcia tohto filmu by sa mala začať 18 marca 2002. Ale teraz sa podržte. Režírovať tento film by mal majster ANG LEE (Crouching Tiger, Hidden Dragon ), výpravu dostane pod palec JAMES SCHAMUS a producentom bude taktiež ďalšia osobnosť, sám zakladateľ Marvelu a skoro všetkých jeho postáv STAN LEE. V tomto filme si zahrajú Eric Bana (vraj najznámejší austrálsky herec ) a Jennifer Connellyová (Creepers, Dark City).
Je pravda, že na Hulka a X-Menov si počkáme skoro rok a pol a určite to nebude taká pecka ako LOTR alebo Star Wars, ale určite nám prídu vhod.
PS. Poslednú dobu (asi mesiac) ste si mohli všimnúť, že sa na scifi.sk toho veľa nedialo. Malo to viacero dôvodov (výmena servera, zaneprázdnenosť autorov), ale teraz je to už OK a v práci sa bude ďalej pokračovať. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a zhovievavosť.

Dušan Kudrec

Dušan Kudrec

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB

(2003)

Hulk