Akty X 2

Deviata séria seriálu Akty X je v plnom prúde. Začína sa hovoriť o novom celovečernom filme Akty X.
Panteón majstrov hrôzy
Deviata séria Aktov X je v plnom prúde. Seriál definitívne opustil David Duchovny, ktorý sa ako hlavný hrdina neukázal už ani v druhej polovici ôsmej série.
20th Century FOX ako aj Chris Carter začítanjú uvažovať čo potom. Fanúšikovia sú v amerike neoblomní. Ukončiť seriál nedovolia, a dožadujú sa stále viac a viac.
Začína sa hovoriť nielen o tom, kam by sa uberala desiata séria, ale ak o novom celovečernom kino filme, o ktorý prejavili záujem Gillian Anderson ako aj David Duchovny, veď pri takýchto projektoch sa točia inšie peniažky. Pravdepodobne pôjde o samostatne stojaci film s výraznou mimozemskou tématikou, teda nebude to nejaký medzidiel ako tomu bolo pri prvom filme Akty X, ktorý sa odohrával medzi piatou a šiestou sériou. Čo však s novými agentmi Robertom Patrickom a Annabeth Gishovou?
S premiérou si však budeme musieť počkať, pretože scénar by mal byť dokončený koncom 2002 a film by mal byť uvedený na sklonku rokov 2003/2004.

Stano Lacko

Stano Lacko
Programátor a fanúšik najmä sci-fi literatúry. Stojí pri scifi.sk od jeho vzniku ešte ako fanúšikovský projekt o sci-fi seriáloch.

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB